• Susitikimas su Lietuvos komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia į susitikimą su Laimučiu Abeciūnu, Komercijos atašė Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  Susitikimas vyks lapkričio 12 d., 15-17 val. viešbučio BEST BALTIC KAUNAS Bibliotekos salėje (A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas).

  Prieš paskiriant į komercijos atašė pareigas, Laimutis Abeciūnas daug metų užėmė vadovaujančias pareigas Johnson & Johnson ir Janssen Pharmaceutical kompanijose, konsultavo Lietuvos įmones strategijos, rinkodaros ir pardavimų bei pokyčių valdymo klausimais, buvo “Investuok Lietuvoje” valdybos narys. 2005 m. baigė verslo vadybos magistro studijas Kolumbijos universiteto verslo mokykloje Niujorke. Nuo 2017 m. Laimutis Abeciūnas dirba komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir padeda Lietuvos įmonėms įžengti ir plėstis JAV rinkoje.

  Susitikimo metu sužinosite apie naujausias tendencijas JAV rinkoje, išgirsite apie sėkmės didžiausioje pasaulio importo rinkoje pavydžius ir rekomendacijas kaip planuoti plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

  Registracija į renginį būtina.

  Loading Map....

  Data: 2019-11-12, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Viešbučio BEST BALTIC KAUNAS Bibliotekos salė, A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content