• Susitikimas su Kazachstano Respublikos ambasadoriumi
  Kazachstanas – tūkstantmetės istorijos, unikalios kultūros ir gamtos bei kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių šalis. Šalis garsi ne tik savo gamtos turtais ir šalies gyventojų svetingumu, bet ir žinoma, kaip patikimas verslo partneris. Kazakstanas yra 15 pagal svarbą Lietuvos tarptautinės prekybos partneris (2,1 % visos Lietuvos prekybos apyvartos). Perspektyvūs sektoriai eksportui – pieno pramonės gaminiai, mašinos ir mechaniniai įrenginiai, švietimas, medienos pramonė, metalo pramonė, elektros mašinos ir įrenginiai, plastikai, logistikos ir transporto paslaugos, spauda ir kt.
  Kviečiame susitikti su Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje J.E. Viktor Temirbayev.
  Susitikimas vyks spalio 16 d. 13:30 – 14:30 val. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmuose (Gedimino g. 43, Kaunas). Susitikimo kalba – rusų.
  Būtina išankstinė registracija (iki spalio 15 d. imtinai).

  Iškilus klausimams, kviečiame kreiptis el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. +370 633 74431

  DĖMESIO! Išankstinė registracija į susitikimą – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į susitikimą bus neįleidžiami.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-10-16, nuo 13:30 iki 14:30
  Registracijos pabaiga: 2020-10-15 23:59:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content