• Susitikimas su kandidatais į LR Seimą Prienuose
  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybės bendruomenė kviečia į susitikimą su kandidatais į LR Seimą Dainavos apygardoje.
  Susitikimo metu verslo atstovai ir kandidatai  į LR Seimą diskutuos apie verslo situaciją, laukiamus iššūkius ir priemones, kurios padėtų išlikti konkurencingais ir skatintų augimą.
  Verslo bendruomenės ir Dainavos apygardos kandidatų į LR Seimą susitikimo moderatorius – Martynas Žilionis, tv3.lt verslo skilties redaktorius.
  Verslo bendruomenės atstovus, norinčius dalyvauti susitikime, kviečiame registruotis el. paštu: roberta.azukaite@chamber.lt

   

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

  Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Loading Map....

  Data: 2020-09-30, nuo 17:00 iki 19:00

  Vieta: Prienų rajono savivaldybės tarybos salė, Laisvės aikštė 12, Prienai


Skip to content