• Susitikimas su kandidatais į LR Seimą Kėdainiuose

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo bendruomenė kviečia į susitikimą su kandidatais į LR Seimą Kėdainių rinkiminėje apylinkėje Nr. 43. Susitikimo metu verslo atstovai ir kandidatai  į LR Seimą diskutuos apie verslo situaciją, laukiamus iššūkius ir priemones, kurios padėtų išlikti konkurencingais ir skatintų Kėdainių rajono savivaldos ir visos Lietuvos augimą.

  Numatyta susitikimo data: rugsėjo 21 d. Laikas: nuo 17.00 iki 19.00 val. (trukmė gali būti koreguojama, priklausomai nuo tą dieną dalyvaujančių partijų atstovų skaičiaus). Vieta: Viešbutis „Grėjaus namas“, konferencijų salė, Didžioji g. 36, Kėdainiai. Visos saugumo priemonės, susijusios su COVID-19, bus išlaikomos.

  Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:

  KPPAR Kėdainių filialo direktorė Ramunė Gustienė, ramune.gustiene@chamber.lt, +370  673 20 205.

  DĖMESIO! Kadangi renginiai turi būti organizuojami ir vykdomi laikantis žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų. Laikantis reikalavimų, renginio dalyviai privalo dėvėti nosį ir burną denginčias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), dezinfekuoti rankas bei laikytis saugaus 1 m atstumo.

  Renginys skirtas tik Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo nariams, bei pakviestiems verslo atstovams.

  Loading Map....

  Data: 2020-09-21, nuo 17:00 iki 19:00

  Vieta: „Grėjaus namas“, Didžioji g. 36 (konferencijų salė), Kėdainiai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content