• Susitikimas su Ilja Laurs

  INNO klubas rengia išplėstiniį susitikimą – diskusiją su Ilja Laurs.

  Data: kovo 1 d. (ketvirtadienis)

  Laikas: 16:00 – 18:00 val.

  Vieta: Vytauto pr. 29, Kaunas (2 aukšto salė).

  TEMOS:

  • Star-up’ai šiandien – kuo galim pasitikėti? (Steigiasi daug įmonių, save vadina start-upais, kaip pažinti potencialą turinčius?). Rizikos kapitalo fondai, ar Lietuvoje tai pelninga?

  • Sėkmės pavyzdžiai dabar ir ateityje, arba kas naujo šiandien Fintech, Mobile, dalinimosi ekonomikoje (svarbiausios naujienos rinkoje).

  • Kriptovaliutos: ateitis ar SCAM’as?

  Ilja Laurs yra GetJar įkūrėjas. Tai nepriklausoma mobiliųjų aplikacijų platinimo bendrovė, įkurta Lietuvoje 2004 metais. GetJar turi atstovybes Vilniuje, Londone bei Silicio Slėnyje Kalifornijoje. GetJar” tapo pirmąja lietuviška kompanija, kuri įsteigė biurą Silicio slėnyje, kur įsikūrę strateginiai kompanijos verslo partneriai. 2014 m. GetJar kompaniją pardavė kinų kompanijai Sungy Mobile už daugiau kaip 50 mln. USD.

  Dabar Ilja Laurs valdo Nextury Ventures rizikos kapitalo fondą. Nextury Ventures rizikos kapitalo fondas ir inkubatorius, padeda startuoliams ir pavieniams įkūrėjams sukurti ir išauginti savo verslą. Nuo 2014 m. investavę į daugiau kaip 20 startuolių tokiose inovacijų srityse kaip 3D spausdinimas, dalinimosi ekonomika, finansinės technologijos, išmanusis sportas, mobilios technologijos, reklamos platformos ir kt.

  Daugiau informacijos andrius.verbyla@chamber.lt
  , 8 687 71616

  Data: 2018-03-01, nuo 16:00 iki 18:00


Skip to content