• Susitikimas „Rinkodaros vadovas. Strateginis partneris?“

  Gerbiamieji, KPPAR bendruomenės nariai,

  kviečiame visus Jus į susitikimą, kurio tema:

  Rinkodaros vadovas. Strateginis partneris?

  KUR? Kauno PPA rūmuose, Vytauto pr. 29, seminarų salė

  KADA? 2017 m. gruodžio 7 d. 14.00 val., KETVIRTADIENĮ

  Lektorė

  AURELIJA KAZLAUSKIENĖ

  “Lietuvos draudimas” valdybos narė ir Strategijos, klientų ir marketingo departamento di­rektorė. Turi daugiau kaip 20 metų patirtį kurti ir įgyvendinti rinkodaros strategijas, klientų patirties valdymo praktikas, vystyti sėkmingus ir inovatyvius verslo augimo modelius, e. par­davimų sprendimus, keliolika metų yra organizaciją iš esmės keičiančių pokyčių branduolyje.

  2017 m. tapo Metų rinkodaros vadove Lietuvoje.

  A. Kazlauskienės atsakomybės sritys apima sprendimus, orientuotus į pelningą augimą, lyd­erystės įtvirtinimą rinkoje, aukštos kokybės klientų patirties valdymo užtikrinimą, pasiūlymų klientams kūrimą ir jų gyvavimo ciklo valdymą, tyrimus, išorinę ir vidinę komunikaciją, naujų pardavimo metodų bandymą ir perkėlimą į kasdienę veiklą.

  Susitikimo metu išgirsite:

  • Pokyčiai. Juos inicijuoja 3 dalykai: aplinka, technologijos, klientai.
  • Dėl to marketingui didėja spaudimas keistis ir pokyčiai vyksta: marketingo strategijoje, požiūryje į klientus ir ką su jais darome, operacijose, veiklos organizavime, technologijose, kurias naudoja ir turi kurti marketingo žmonės.
  • Kokių reikia marketingo žmonių visame šiame kontekste? Kokių kompetencijų? Patirties? Ar tik to užtenka? Kas svarbiau: kom­petencijos ar potencialas? Kokio potencialo reikia iš žmonių ir kaip užčiuopti tą potencialą.
  • Marketingo vaidmuo organizacijoje. “Lietuvos draudimo” pavyzdžiai ir Adizes aiškinimas apie ilgalaikės, vidutinės ir trumpa­laikės distancijos perspektyvos funkcijas.
  • Diskusija. Koks marketingo vaimuo Jūsų įmonėje? Su kokiais iššūkiais susiduriate?

  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Prašome registruotis el. paštu marketingo.klubas@chamber.lt iki gruodžio 6 d., vietų skaičius ribotas.

  Susitikimą inicijuoja:


  Data: 2017-12-07, nuo 14:00 iki 16:00


Skip to content