• Skaitmeninis saugumas Lietuvoje ir Šiaurės šalyse

  Kauno informacinių technologijų mokykla ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Jus dalyvauti supervizijoje “Skaitmeninis saugumas Lietuvoje ir Šiaurės šalyse”.

  Renginys vyks spalio 21 d., 13:30 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaune

  Šio renginio tikslas diskusijų forma kartu su įmonių atstovais, skaitmeninio saugumo ekspertais bei Kauno informacinių technologijų mokyklos atstovais atkreipti įmonių dėmesį į elektroninį saugumą, įmonės duomenų saugumą.

  Supervizija organizuojama pagal projektą “Skaitmeninis saugumas Lietuvoje ir Šiaurės šalyse”, projekto rezultatas – naujas skaitmeninio saugumo modulis, pagal kurį planuojama mokinti ne tik Lietuvoje bet ir Islandijoje. Tokio modulio poreikis atsirado iš to, kad kibernetinis nusikalstamumas tik plečiasi ir didėja, o tai reiškia, kad ir šios srities specialistų ateityje reikės vis daugiau. Renginio tikslinę auditoriją pasirinkome verslo atstovus, kadangi rinkoje sparčiai daugėja mobilių įmonių, kurių darbuotojai neprisirišę prie vienos darbo vietos, vis daugiau duomenų saugomi virtualiai, ne popieriniu variantu, o tai nulemia ir fizinės elektronikos infrastruktūros (kompiuterių, duomenų saugyklų), kurią reikia saugoti, plėtrą.

  Renginio metu iškelsime klausimus apie įmonių ir kitų institucijų informacinių sistemų saugumo spragas, naudojamas saugumo priemones, dažniausiai pasitaikančius pažeidimus, žalos atstatymo bei pakartotinių pažeidimų prevencijos galimybes ir kt.

  Supervizijoje bus diskutuojama šiomis temomis:

  • Industrializuotas kibernetinis nusikalstamumas
  • Informacijos saugumo rizikos vertinimas
  • Programišių naudojamos įsilaužimo technikos

  Detali renginio programa
  (PDF, 230KB)

  Registracija į renginį iki spalio 20 d. : http://goo.gl/forms/4Y7w2o8K9G

  Kilus klausimams kreipkitės el. paštu gabriele.abramaviciute@kitm.lt
  arba tel. 8 600 39129

  Supervizija_2015-10-21.pdf

  Data: 2015-10-21, nuo 13:30 iki 16:00


Skip to content