• Situacinės lyderystės principai ir jų įtaka organizacijos efektyvumui

  Kauno personalo vadovų klubo susitikimas

  “Situacinės lyderystės principai ir jų įtaka organizacijos efektyvumui”

   

   

  Ritoldas Narmontas –  Konsultacinės kompanijos „Sėkmės laboratorija“ steigėjas, konsultantas, treneris ekspertas sertifikuotas koučeris supervizorius, atestuotas globalios organizacijos ICMCI narys. Specializuojasi organizacijų plėtros, vadybos, komunikacijos, viešo kalbėjimo ir oratorinio meno bei profesionalaus pardavimo srityse.

  Ritoldas mokėsi ir bendradarbiavo su tokiomis tarptautinėmis mokymų ir konsultavimo kompanijomis kaip Ken Blanchard companies (JAV), Wilson Learning (JAV), Barbara Pachter & associates (JAV), Center for Management & Organizational Effectiveness(JAV), Mailleux & associates (Belgija).

  Ritoldas baigęs 6 metų neakivaizdines specialias studijas suaugusių žmonių mokymui pagal programą “Break through to peak performance” (JAV, New York) ir yra sertifikuotas eilės tarptautinių konsultacinių kompanijų treneris. Sertifikuotas F.I.R.E (Firewalking Institute of Reseach and Education) vaikščiojimo per žarijas instruktorius.

  Ritoldas turi 23 metų trenerio patirtį. Yra parengęs ir vedęs daugiau nei 1500 mokymų, dirbęs su įvairių atsakomybės lygių žmonėmis – nuo aktyvaus pardavėjo iki aukščiausio lygio vadovo ir politiko.

  Veda vadovų ir patyrusių pardavimo specialistų ugdymo projektus bei komandos formavimo/motyvacinius renginius lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  Renginys skirtas tik Kauno personalo vadovų klubo nariams.

  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Prašome registruotis el. paštu kpvk@chamber.lt

  Loading Map....

  Data: 2020-02-19, nuo 16:00 iki 17:30

  Vieta: Viešbutis „IBIS“, Vytauto pr. 28 (1 a.), Kaunas


Skip to content