• SEO dirbtuvės ne SEO specialistams

  Tai praktinės SEO (search engine optimization – optimizavimas paieškos sistemoms) dirbtuvės (workshop) ne SEO specialistams, bet rinkodarininkams, verslininkams ir tinklapių kūrėjams, kurie nori patys įsigilinti į visą SEO procesą ir išmokti patys atlikti SEO tyrimą bei optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms. Programoje įtrauktas tiek vidinis (on-site), tiek išorinis (off-site) optimizavimas. Po renginio dalyviai sugebės patys optimizuoti svetaines, o neturintys tam laiko arba noro, žinos ko reikalauti iš firmų, optimizuojančių klientų svetaines.
  Renginio dalyviai, vadovaujami SEO specialisto, patys renginyje optimizuos savo tinklapius. Todėl visi dalyvaujantys turėtų atsinešti savo kompiuterius, galinčius prisijungti prie bevielio interneto tinklo (Wi-Fi).
  Po renginio dalyviai turės darbų sąrašą savo programuotojui, turinio kūrėjui ir rinkodarininkui.

  Kam skirtas seminaras:

  • Rinkodaros vadovams ir specialistams

  • Interneto rinkodaros vadovams ir specialistams

  • Elektroninių parduotuvių savininkams, vadovams

  • Skaitmeninių agentūrų specialistams

  • Internetinių produktų vadybininkams

  • Tinklapių kūrėjams, programuotojams

  • Tinklapių savininkams

  • Darbuotojams, atsakingiems už įmonės tinklapį

  Renginio programa

  8.30 – 9.00 Atvykimas, dalyvių registracija

  9.00 – 11.00 Teorija apie SEO – vietoje įvado 11.00 – 11.15 Kavos pertrauka

  11.15 – 13.15 SEO tyrimas (savo ir konkurentų tinklapių) 13.15 – 14.00 Pietūs

  14.00 – 16.00 Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO) 16.00 – 16.15 Kavos pertrauka

  16.15 – 18.15 Išorinė svetainės optimizacija (off-site SEO)

  Renginio vedėjas

  Renginį veda Webconsulting interneto rinkodaros konsultantas Vladas Sapranavičius, turintis 14 metų patirtį interneto rinkodaros srityje (daugiau apie Vlado patirtį skaitykite http://www.webconsulting.lt/apie-mane/
  )

  Dirbtuvių dalyvių atsiliepimai

  “SEO dirbtuvės – įdomiausia ir labiausiai atsipirkusi investicija į mokymus – sekančią dieną po dirbtuvių ėmėmės darbų, kurių rezultatus jau galime išmatuoti. Tai tikrai toks renginys, kurį galima rekomenduoti visiems.”
  Tadas Jeršovas
  , UAB “Lukla” vadovas

  “SEO dirbtuvės buvo vienas iš aktualiausių, naudingiausių ir labiausiai patikusių mokymų šiais metais. Atvykdami turėjome teorinį pagrindą, tačiau šios dirbtuvės aiškiai ir suprantamai parodė kaip įmonė gali matyti, matuoti ir kontroliuoti SEO rangovų atliekamus veiksmus. Bet kurioje įmonėje turi būti bent kažkiek apie tai suprantantis žmogus, o tam gali pakakti ir vienų tokių SEO dirbtuvių.”
  Mindaugas Skersys, UAB “Jaukurai
  ” Rinkodaros projektų vadovas

  “Jūsų organizuotos SEO dirbtuvės buvo vienas iš nedaugelio renginių, kuomet lektoriai noriai dalinosi savo know-how neturėdami baimės, kad bus atiminėjama jų duona.
  Informacijos, net ir nepirma karta susidūrusiems su SEO, buvo tikrai daug, nuo pakankamai paprastos ir nesudėtingos, iki tokios kuri buvo aiški tik tam tikrų specifinių žinių turintiems, tačiau viskas buvo pateikta aiškiai ir struktūrizuotai. Seminaro metu labai šauniai kiekvienam pagelbėjo papildoma komanda tiek pastabomis, tiek praktine pagalba.
  Rekomenduoju kiekvienam kuris nors karta yra kūręs ir/ar palaiko bent vieną internetinę svetainę.”
  Evaldas Dargužas
  , VRS WPI žiniasklaidos agentūros direktorius

  “SEO dirbtuvės pateisino mano lūkesčius 100%. Ypatingai naudingas buvo praktinis seminaras. Nors šiek tiek žinių jau turėjau, bet seminare daug kas tapo aiškiau, suprantamiau. Sukauptomis žiniomis sėkmingai naudojuosi reklamuodamas savo internetinę parduotuvę.”
  Viktoras Bobinas, UAB “Floristas” (florisima.lt
  ) direktorius

  Seminaras vyks Kauno PPA rūmų salėje, K.Donelaičio g. 8, Kaune.

  Dalyvio mokestis: 590 Lt + PVM Į kainą įskaičiuotas vienos dienos seminaras, pietūs ir kavos pertraukos.

  Dalyvių skaičius – 20.

  Seminaro dalyviams bus išduoti pažymėjimai bei dalomoji medžiaga.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Platesnė informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  , tel. (8 37) 20 34 83.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  Data: 2014-11-21, nuo 08:30 iki 18:15


Skip to content