• Seminaras Vilkaviškyje „Verslo skaitmenizavimas: konkurencingo rytojaus belaukiant“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kartu su Enterprise Europe Network, rugsėjo 7 d. kviečia į nemokamą seminarą, kurio metu Lietuvos inovacijų centro (LIC) Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Dr. Artūras Jakubavičius pristatys galimybes verslui dabar ir po 2021 m. (skaitmeninimas, žiedinė ekonomika, inovacijos, mokesčių lengvatos ir finansavimas).

  Seminaro pranešėjas: Dr. Artūras Jakubavičius, LIC Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacijos vadovas, ekspertas, daugiau kaip 20 metų konsultuojantis Lietuvos įmones.

  Data ir laikas: rugsėjo 7 d. 12 val.

  Vieta: J. Basanavičiaus a. 7, Vilkaviškis

  Dalyvavimas seminare nemokamas, bet būtina registracija.

  Po renginio kviečiame į individualias konsultacijas dėl eksporto plėtros galimybių, partnerių (tiek klientų, tiek tiekėjų) paieškos užsienyje. Nepraleiskite progos sužinoti, kaip pasitelkiant rūmų ir Enterprise Europe Network tinklus galite išplėsti savo rinkas! Konsultacijas ves:

  Agnė Jaraitė, KPPAR Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė

  Ingrida Braziūnienė, KPPAR Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė

   

  Dėl papildomos informacijos ir registracijos į konsultacijas prašome kreiptis:

  KPPAR Vilkaviškio atstovybės narystės koordinatorius Vitas Girdauskas, vitas.girdauskas@chamber.lt, +370 687 78 860.

  DĖMESIO! Kadangi renginiai turi būti organizuojami ir vykdomi laikantis žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų. Laikantis reikalavimų, renginio dalyviai privalo dėvėti nosį ir burną denginčias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), dezinfekuoti rankas bei laikytis saugaus 1 m atstumo.

  Loading Map....

  Data: 2020-09-07, nuo 12:00 iki 14:00
  Registracijos pabaiga: 2020-09-06 23:00:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybė, J. Basanavičiaus a. 7, Vilkaviškis

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content