• Seminaras: Tarpkultūrinė verslo komunikacija: bendravimo ir bendradarbiavimo su Vokietija ypatumai

  Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje spalio 20 d. kviečia į seminarą Kaune “Tarpkultūrinė verslo komunikacija: bendravimo ir bendradarbiavimo su Vokietija ypatumai”.

  Vokietija yra didžiausia realizavimo rinka Europoje. Sėkmingam bendradarbiavimo užmezgimui ir dalyvavimui pardavimo pokalbiuose su Vokietijos verslininkais Lietuvos specialistai turi būti gerai pasiruošę. Vokietijos verslo kultūra daugeliu atžvilgių skiriasi nuo lietuvių. Konkurencija taip pat yra žymiai didesnė. Neatitikus savo potencialaus kliento lūkesčius, prarandamos galimybės. Seminaro metu Jūs susipažinsite su Vokietijos verslo kultūros ir bendravimo specifika, gilinsitės į tarpkultūrinius verslo komunikacijos skirtumus, išmoksite įvertinti kultūrinių veiksnių įtaką pirmųjų verslo kontaktų užmezgimui bei tolimesniam bendradarbiavimui, susitikimų ir derybų organizavimui, darbui daugiakultūrinėje komandoje.

  Dalyvių registracija iki spalio 13 d. Į jūsų klausimus atsakys Daiva Paulauskienė (tel.: +370 5 213 11 22, el. paštas: daiva.paulauskiene@ahk-balt.org
  )

  Daugiau informacijos ir registracija interneto svetainėje

  Data: 2015-10-20, nuo 08:00 iki 11:00


Skip to content