• Seminaras smulkaus ir vidutinio verslo vadovų „ANTI-TRAPUS VERLAS“, Marijampolėje

  APIE KĄ KALBĖSIME?  Ateikite į susitikimą, kuriame pasikalbėsime apie tai, kaip padaryti pirmą verslo sistemos statymo žingsnį – verslo stabilizavimą. Juk geras verslas yra atsparus daugumai iššūkių. Susitikimo metu pasikalbėsime apie tai, kaip padaryti verslą ne stabiliu, o net ANTI-TRAPIU.

  Tai ne tik puiki proga gauti naujų žinių, bet ir puiki galimybė susitikti bei pabendrauti su kitais smulkaus ir vidutinio verslo savininkais-vadovais, išgirsti jų problemas ir tų problemų sprendimų patirtis.

  SEMINARO METU APTARSIME:

  • Verslo tikslai.
  • Vadovo dėmesys ir jo įtaka verslui.
  • Kas suvalgo vadovo dėmesį?
  • Vadovų psicho-logiškumas, disciplina, įpročiai.
  • Kaip formuoti naujus (verslininko) įpročius?

  Plačiau skaitykite: https://amver.lt/anti-trapus-2018_3/

  Vienam(-ai) iš užsiregistravusiųjų dalyvių, bus padovanotas 279 eurų vertės video kursas – „Nuo Amato prie Verslo. I pakopa.”! Daugiau apie prizą – https://amver.lt/1-pakopa/

  Seminaras vyks:

  Laikas: 2018 m. rugsėjo 25 d. 13.30 val.
  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo konferencijų salė

  (Laisvės g.18, Marijampolė).

  Trukmė: 3 val.
  Kaina: Individualus bilietas vienam asmeniui – 25,40 Eur. Mokymai PVM neapmokestinami.

  Perkant 2 ir daugiau bilietų – kiekvienas po 19,90 Eur*.

  *Jei pageidaujate įsigyti daugiau nei vieną bilietą, prašome kreiptis el.paštu info@amver.lt Daugiau informacijos tel.: +370 618 19907 Estera Kaminskaitė

  KPPAR Marijampolės filialo nariams NEMOKAMAS

  Registracija: PRIVALOMA el.paštu info@amver.lt, nurodant „MARIJAMPOLĖS SEMINARAS ANTI-TRAPUS VERSLAS“ (laiško pavadinimo dalyje), vardą, pavardę, įmonės pavadinimą, kontaktinį telefoną.

   

  Lektorius Nerius Jasinavičius

  Per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę konsultacinę ir praktinę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose. Jo vedamuose mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, jis nuolat kviečiamas skaityti savo pranešimus verslo renginiuose. Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas. Nerius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.

   

  Loading Map....

  Data: 2018-09-25, nuo 13:30 iki 16:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas, Laisvės g. 18, Marijampolė


Skip to content