• Seminaras Prienuose „Verslo skaitmenizavimas: konkurencingo rytojaus belaukiant“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kartu su Enterprise Europe Network, rugsėjo 8 d. kviečia į nemokamą seminarą, kurio metu Lietuvos inovacijų centro (LIC) Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Dr. Artūras Jakubavičius pristatys galimybes verslui dabar ir po 2021 m. (skaitmeninimas, žiedinė ekonomika, inovacijos, mokesčių lengvatos ir finansavimas).

  Seminaro pranešėjas: Dr. Artūras Jakubavičius, LIC Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacijos vadovas, ekspertas, daugiau kaip 20 metų konsultuojantis Lietuvos įmones.

  Dalyvavimas seminare nemokamas, bet būtina registracija (iki rugsėjo 7 d. imtinai)

  Po renginio kviečiame į individualias konsultacijas dėl eksporto plėtros galimybių, partnerių (tiek klientų, tiek tiekėjų) paieškos užsienyje. Nepraleiskite progos sužinoti, kaip pasitelkiant rūmų ir Enterprise Europe Network tinklus galite išplėsti savo rinkas! Konsultacijas ves:

  Agnė Jaraitė, KPPAR Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė

  Ingrida Braziūnienė, KPPAR Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė

   

  Dėl papildomos informacijos ir registracijos į konsultacijas prašome kreiptis:

  KPPAR Prienų atstovybės narystės koordinatorė Roberta Ažukaitė-Zacharevičienė, roberta.azukaite@chamber.lt, +370 638 55 613.

  DĖMESIO! Kadangi renginiai turi būti organizuojami ir vykdomi laikantis žmonių srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygų. Laikantis reikalavimų, renginio dalyviai privalo dėvėti nosį ir burną denginčias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), dezinfekuoti rankas bei laikytis saugaus 1 m atstumo.

  Loading Map....

  Data: 2020-09-08, nuo 13:00 iki 15:00
  Registracijos pabaiga: 2020-09-07 23:00:00

  Vieta: Prienų kultūros ir laisvalaikio centro konferencijų salė, 2 aukštas , Vytauto g. 35, Prienai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content