• Seminaras „Praktinis LR DK taikymas. Dokumentai pagal LR darbo kodeksą“

  Pirmieji metai  dirbant pagal naująjį DK jau atskleidė įmonėms/organizacijoms dažniausiai iškylančius sunkumus ir klausimus: kokios formos, rūšies darbo sutartis sudaryti, kokius darbo santykius reglamentuojančius dokumentus pakanka peržiūrėti ir pakoreguoti, o kokių naujų reikia, kam priklauso lengvatos, komandiruočių specifika, darbo tarybų sudarymas, darbuotojo atleidimo iš darbo tvarka ir pan.

  Po pokalbių su organizacijų vadovais ir personalo specialistais bei po diskusijų socialiniuose tinkluose kviečiame į seminarą apie tai, ką žinoti, paruošti, išmokti ką „liepia“ LR Darbo kodeksas:

  • darbo apmokėjimo sistema. Ar reikia?…

  Pagrindinės temos:

  • lokalios darbo teisės normos (tvarkos, taisyklės, nuostatai, instrukcjos, etc.): koreguoti, ruošti naujas, ar integruoti (ir kurias integruoti) į darbo tvarkos taisykles; ar reikia darbo tvarkos taisyklių?
  • naujame LR DK nenumatytos drausminės nuobaudos. Kaip elgtis, darbuotojui pažeidus darbo drausmę?
  • informacijos skelbimas, perdavimas, saugojimas
  • šeiminių įsipareigojimų vykdymas
  • pareiginiai nuostatai ( pareigybių aprašymai), jų svarba
  • darbo užmokesčio nustatymas. Darbo apmokėjimo sistema.
  • žalos atlyginimas
  • darbuotojų premijavimas
  • komunikavimo tvarka, darbuotojų informavimo ir konsultavimo procedūra
  • komandiruotės

  Būsime dėkingi , jeigu klausimus  lektorei užduosite iš anksto : el.p .: egle@hrpaslaugos.lt

  Jaučiamės gerai, kai klientui pateikiame tik konkrečiai jam pritaikytą informaciją ir paruoštus dokumentų paketus

  Lektorė:

  Eglė Makselytė: VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 25 metų praktinę patirtį personalo valdymo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 15 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus valdybos narė

   

  KPPAR narių, pilnai sumokėjusių nario mokesčius- seminaras 1 dalyviui nemokamas. Antram ir kitiems dalyviams – 20 Eur.  Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 Eur .  PVM neskaičiuojamas pagal  PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.  Maloniai prašome registruotis internetu, registracija privaloma. Informacija   telefonu 8-679 74343.  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu „užregistruota“ arba  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo  sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta mokymų metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.  Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  Loading Map....

  Data: 2018-11-22, nuo 09:00 iki 11:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas, Fabriko g. 3, Jonava


Skip to content