• Seminaras: „Pardavimo kalba“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2013 m. kovo 14 d. 14:00 val. kviečia į praktinį seminarą:

  Pardavimo kalba

  Seminaro tikslas – stiprinti pardavėjo įgūdžius ir gebėjimus įsiklausyti į klientą, argumentuotai, įdomiai ir įtaigiai klientui pristatyti save, savo atstovaujamos kompanijos produktų ir paslaugų privalumus bei pačią kompaniją.

  Seminaro turinys

  1. Įvadas:

  • Kaip įtikinti žmones, kad po Jūsų kalbos jie priimtų sprendimą pirkti?

  • Pirkimo piramidė. Kaip klientai perka? Kaip priima sprendimus?

  2. Pardavimo kalba – naudos kalba:

  • Kalbos tikslas. Kalbos eskizas. Kuo ypatinga pardavimo kalba?

  • Pardavimo kalbos esminės klaidos. Kaip kalbėti naudos kalba?

  • Kalbėjimo ne klientui, o su klientu principas. Kūno kalba. Įtakos zonos.

  • Kalbėjimo telefonu principai.

  3. Apibendrinimas:

  • Pardavimo kalbos ir rezultato formulė.Praktinės situacijos ir grįžtamasis ryšys.

  Seminaro metu aktyviai diskutuosite apie tai, kaip išgirsti klientą ir kaip pateikti tinkamus klausimus, kad atpažinti jo poreikius. Kalbėsite apie pardavimo kalbą ir pardavėjo gebėjimą įdomiai ir įtaigiai pristatyti save, savo atstovaujamos kompanijos paslaugas ar produktus bei savo kompaniją. Daug dėmesio ir praktikos skirsite savo kalbai: išmoksite su klientais kalbėti naudos kalba.

  Po seminaro neabejotinai padidės pasitikėjimas savimi ir savimotyvacija. Gebėsite argumentuotai, įdomiai ir įtaigiai klientams pristatyti save ir savo atstovaujamos kompanijos paslaugas bei produktus.

  Maloniai laukiame Jūsų seminare!

  Seminaro lektorius:

  “Mokymų akademija” įkūrėjas ir vadovaujantis konsultantas, vadovavimo ir ugdymo specialistas, pardavimo treneris, lyderystės bei oratorystės praktikas. Tarptautinės “Junior Chamber International” (JCI) organizacijos sertifikuotas treneris ir narys ( “JCI Lietuva” 2011-ųjų metų prezidentas), viešojo kalbėjimo klubo “Toastmasters International” narys, “Sėkmės mokyklos” treneris. Pardavimų ir ugdomojo vadovavimo patirtis – 10 metų bendrovėje “Omnitel”. Mano filosofija ir šūkis: “Sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o žmonės” (H. Dž. Braunas)

  Seminaro trukmė: 14:00 – 17:30 su 15 min. kavos pertrauka.

  Seminaras vyks Kauno PPA rūmų salėje, K.Donelaičio g. 8, Kaune.

  Seminaro dalyviams bus išduoti pažymėjimai bei dalomoji medžiaga.

  Jūsų investicija

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams – 150 Lt., kitiems klausytojams – 200 Lt.

  Prašome užpildyti dalyvio anketą.

  Išankstinė registracija. Apie dalyvavimą seminare prašome pranešti verslo plėtros vadybininkei Ingridai Braziūnienei tel. (8 37) 20 34 83, el. paštu: ingrida.braziuniene@chamber.lt

  Jusų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmones kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!


  Data: 2013-03-14, nuo 14:00 iki 17:30


Skip to content