• Seminaras: MOKESČIŲ OPTIMIZAVIMAS – GALIMYBĖS AR GRĖSMĖS. KAS ŽINOTINA VADOVAMS?

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų

  KAUNO FINANSININKŲ KLUBAS

  2015 m. gegužės 26 d. 10 – 12 val.

  kviečia dalyvauti seminare

  MOKESČIŲ OPTIMIZAVIMAS – GALIMYBĖS AR GRĖSMĖS.

  KAS ŽINOTINA VADOVAMS?

  Kiekvienas mokesčių mokėtojas savo veikloje norėtų mokėti kuo mažiau mokesčių. Šį tikslą padeda pasiekti racionalus mokesčių planavimas ir optimizavimas. Vis dėlto riba tarp mokesčių planavimo bei mokesčių vengimo kartais gali būti ne visiškai aiški. Skaudžiausios mokestinės pasekmės kyla tuomet, kai šią ribą mokesčių mokėtojams nubrėžia mokesčių administratorius, pritaikęs turinio prieš formą viršenybės principą.

  Seminaro metu bus pristatytos galimos mokesčių optimizavimo galimybės ne tik taikant mokestines lengvatas, bet ir panaudojant tarptautines struktūras (holdingus). Taip pat, pasinaudojant kitų mokesčių mokėtojų nepasiteisinusia optimizavimo praktika, pristatytos dažniausiai daromos klaidos ir mokesčių administratoriaus požiūris į mokesčių optimizavimą.

  Seminaro turinys:

  • Mokesčių planavimas, vengimas – kur riba?

  • VMI kontrolės tendencijos

  • PVM problematika (0% tarifas, atskaita, pinigų srautų sureguliavimas)

  • GPM problematika (apmokestinimas nuo 0% iki 55%, neteisėtas praturtėjimas)

  • Pelno mokestis (lengvatos, struktūros, dirbtinės sąnaudos)

  Seminaro lektorė Rūta Bilkštytė, mokesčių ekspertė.

  Rūta Bilkštytė sėkmingai vadovauja aukščiausios kvalifikacijos mokestines konsultacijas teikiančiai įmonei “Fidexperta”, anksčiau dirbo tarptautinės audito ir konsultacijų bendrovės “Deloitte” mokesčių departamente Lietuvoje. Dalyvavo mokesčių darbo grupėje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dėl mokesčių komentarų rengimo.

  Lektorė turi daug patirties konsultuojant klientus pelno, gyventojų pajamų bei
  pridėtinės vertes mokesčių klausimais, įmonių įsigijimo, susijungimo, reorganizavimo sandoriuose,
  mokestinės rizikos valdymo ir mokesčių planavimo, tarp jų ir steigiant tarptautines verslo struktūras, klausimais. Rūta atstovauja klientams ginčuose bei derybose su Valstybine mokesčių inspekcija, taip pat kreipiantis ir gaunant mokesčių administratoriaus įpareigojančius sprendimus. Vadovavo ir atliko specialiąsias mokesčių peržiūras (angl. tax due diligence) bei mokesčių apžvalgas stambiausiose Lietuvos įmonėse, taip pat teikia konsultacijas fiziniams bei juridiniams asmenims įvairiais mokestiniais klausimais.

  Seminaro kaina: 15 EUR.

  Platesnė informacija el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt arba tel. (8 37) 20 34 83

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmones kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!  Data: 2015-05-26, nuo 10:00 iki 12:00


Skip to content