• Seminaras „Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2018“ Jonavoje

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB “BDO auditas ir apskaita” maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2018”.

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą. Aptarsime Darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, mokesčių administravimą, finansinės atskaitomybės ir konsolidavimo įstatymus, mokesčių įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras “Mokesčių ir apskaitos naujienos ir aktualijos 2018” Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams e-paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro temos:

  Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, deklaravimo ir apmokestinimo ypatumai nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujausiems mokesčių įstatymų pakeitimams ( GPM tarifų taikymo naujovės, neapmokestinamosios pajamos, NPD ir PNPD pakeitimai, A ir B klasės pajamų apmokestinimas ir deklaravimas, Pelno mokesčio įstatymo pakeitimai-lengvatos bei naujovės, valstybinio socialinio draudimo įstatymo pakeitimai.)

  Finansinių ataskaitų ir PLN už 2017 m. rengimo naujovės (Pelno ir dividendų apmokestinimas 2017 m., avansinio pelno mokesčio mokėjimo ir deklaravimo tvarkos pakeitimai, leidžiamų ir neleidžiamų atskaitymų nustatymas, apmokestinimas ir apskaita, Akcinių bendrovių įstatymo pasikeitimai, PVM mokesčio aktualijos)

  Seminaro lektorius:

  UAB “BDO auditas ir apskaita” apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 16 metų. Paskutinius 5 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2018 m. kovo 14 d., trečiadienis

  Seminaro vieta:

  UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salė. KPPAR nariams, pilnai sumokėjusiems nario mokesčius- seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu , registracija privaloma. Informacija telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu “užregistruota” arba sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Data: 2018-03-14, nuo 10:00 iki 14:15


Skip to content