• Seminaras „Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019“ Jonavoje

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB “BDO auditas ir apskaita” maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019”.

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos apie 2019 metų mokesčių reformą: naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą. Aptarsime ir Darbo kodekso aktualijas, mokesčių administravimą, mokesčių įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras “Mokesčių ir apskaitos naujienos 2019” Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams e-paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro temos:

  Darbo užmokesčio apskaičiavimo, apskaitos, deklaravimo ir apmokestinimo ypatumai nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujausiems mokesčių įstatymų pakeitimams ( Darbuotojo ir darbdavio įmokų sujungimas, GPM, SODRA tarifų taikymo naujovės, neapmokestinamosios pajamos, NPD ir PNPD pakeitimai, A ir B klasės pajamų apmokestinimas ir deklaravimas. Aptarsime ir pelno mokesčio įstatymo pakeitimus-lengvatas bei naujovės ne pelno siekiančioms organizacijoms, naujienas paramos gavėjams, pelno ir dividendų apmokestinimą, leidžiamų ir neleidžiamų atskaitymų nustatymą, apmokestinimą ir apskaitą.

  Seminaro lektorius:

  UAB “BDO auditas ir apskaita” apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 16 metų. Paskutinius 5 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2018 m. rugpjūčio 23 d., ketvirtadienis

  Seminaro vieta:

  UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salė.

  Kauno PPA rūmų nariams seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu , registracija privaloma. Informacija telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu “užregistruota” arba sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

   

  Data: 2018-08-23, nuo 10:00 iki 14:15


Skip to content