• Seminaras Marijampolėje „Taršos prevencija. Neišnaudotos galimybės“

  Š.m. gegužės 24 d. 10 val., vyks seminaras  „Taršos prevencija. Neišnaudotos galimybės“. Renginio tikslas – atkreipti visuomenės, įmonių bei nevyriausybinių organizacijų dėmesį į nepakankamą dėmesį taršos prevencijai. Sutelkti visus bendrai diskusijai siekiant atrasti metodus, kaip suaktyvinti atsakingą vartojimą ir taip prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ateities kartoms.

  Pranešimus skaitys: Simonas Gurevičius – Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ direktorius. Tema – „Maisto švaistymas. Maisto gelbėjimas nuo iššvaistymo iš juridinių asmenų.“ Rūta Šulciūtė – UAB „Mantinga“ tvarumo projektų vadovė. Tema – „Tvarumas organizacijose. Mantinga patirtis.“ Inesa Mažėtienė –Marijampolės savivaldybės Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė. Tema – „Gyventojų įpročiai ir atsakomybės atliekų rūšiavime.“ Danguolė Butkienė – VšĮ Pats LT steigėja, padangų atliekų tvarkymo organizavimo srities ekspertė. Tema – Visuomeninis interesas ir vykstantys sisteminiai pokyčiai. Būtinybė, siekiamybė ar prievolė? Vartotojų ir verslo interesai.“ Vėliau vyks diskusija.

  Renginio programa:

  09.30 – 10.00 Registracija

  10.00 – 10.10 Sveikinimo kalbos

  10.10 – 10.20 Projekto pristatymas

  10.20 – 11.00 Pranešimas „Maisto švaistymas. Maisto gelbėjimas nuo iššvaistymo iš juridinių asmenų.“ (Simonas Gurevičius, Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ direktorius).

  11.00 – 11.20 Pranešimas „Tvarumas organizacijose. Mantinga patirtis.“ (Rūta Šulciūtė, UAB „Mantinga“ tvarumo projektų vadovė).

  11.20 – 11.30 Pranešimas „Gyventojų įpročiai ir atsakomybės atliekų rūšiavime.“ (Inesa Mažėtienė, Marijampolės savivaldybės Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė).

  11.30 – 12.30 Pranešimas „Visuomeninis interesas ir vykstantys sisteminiai pokyčiai. Būtinybė, siekiamybė ar prievolė? Vartotojų ir verslo interesai.“ (Danguolė Butkienė, VšĮ Pats LT steigėja, padangų atliekų tvarkymo organizavimo srities ekspertė).

  12.30 – 13.30 Pietūs/pertrauka

  13.30 – 14.00 Diskusija

  14.00 – Renginio pabaiga

  Kviečiame registruotis įmonių ir organizacijų atstovus.

  Registracija vyksta iki š.m. gegužės 23 d. 12.00 val.

  Registracija:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0fcwTHc9xG0P1KoFjuyglyXp4p-3rAlYibnhxNT4uRU_J7g/viewform

  Kontaktinis asmuo:

  Projekto koordinatorė Roberta Ažukaitė, Mob. +370 6 385 5613, El.p. roberta.azukaite@chamber.lt

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projekte „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“. Projekto Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-00. Projektas finansuojamas – Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto vykdytojas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Rūmai įgyvendina vieną iš projekto dalių – kuria platformą „Socialinės atsakomybės galimybių aljansas“. Platformos tikslas – sukurti erdvę, kurioje Lietuvos įmonės atrastų idėjų ir galimybių save realizuoti socialinės atsakomybės veikloje, pasitelkiant į pagalbą Lietuvos nevyriausybines organizacijas, kurios savo realia patirtimi įprasmintų socialinės atsakomybės reikšmę verslo sektoriuje. Visą informaciją apie projektą galite rasti www.sagaplius.lt

  Loading Map....

  Data: 2022-05-24, nuo 10:00 iki 14:00

  Vieta: Viešbutis  „Mercure“, J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė


Skip to content