• Seminaras: KONFIDENCIALUMO SUTARTYS

  Paprastai verslo santykiai užmezgami šalims sudarius vadinamąją “konfidencialumo sutartį.” Todėl galima teigti, kad konfidencialumo sutartis yra labiausiai paplitusi verslo sutartis.

  Praktika rodo, kad šalys dažnai šią sutartį sudaro kaip ritualą, neskirdami jai tinkamo dėmesio. Todėl dažnai nėra pakankamai apsaugomos vertingos paslaptys, arba atsitinka taip, kad šalis prisiima per didelę riziką, atsižvelgiant į galimos pagrindinės sutarties vertę.

  Seminaro tikslas – pagilinti verslininkų žinias apie konfidencialumo sutartis tam, kad jie galėtų geriau apsaugoti savo įmonės interesus.

  Seminaro metu bus aptariama, kaip ir kada derybų metu naudoti tam tikrus ėjimus, kurie subalansuotų neadekvačią sutartį. Taip pat bus aptariama, kaip efektyviai saugoti (tikrą) paslaptį.

  Seminaro temos:

  1. Apeiga ar būtinumas?

  2. Ką reikėtų saugoti? Konfidenciali informacija ir pramoninės paslaptys.

  3. Kaip įrodyti, kad saugai? Kodėl tai svarbu? Kada tai nėra svarbu?

  4. Konfidencialumo sutarčių rūšys – kaip atpažinti?

  5. Atskleidėjo politikos optimizavimas, atsižvelgiant į gavėjo galimybes.

  6. Penki svarbiausi derybiniai ėjimai pasiekti protingą rezultatą, kai kita šalis (samurajus) siūlo sutartį, kuri yra nepriimtinai vienpusiška.

  Lektorius Tadas Klimas – advokatas, knygos Comparative Contract Law (Carolina Academic Press) ir daugelio straipsnių bei LR įstatymų autorius, neseniai pristatęs naują savo knygą Verlo teisė Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų klubų nariams, buvęs Seimo pirmininko Vytauto Landsbergio patarėjas teisės klausimais, daugelį metų teikiantis teisinę pagalbą Lietuvos IT įmonėms, pedagogas, ėjęs profesoriaus pareigas, dėstęs JAV, Lietuvos, Brazilijos, Ispanijos ir Vietnamo teisės mokyklose, vienos teisės mokyklos Lietuvoje kūrėjas ir buvęs ilgametis vadovas.

  Seminaro trukmė: 9.00 – 13.30 val.

  Kavos pertrauka: 11.00 – 11.15 val.

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 35 EUR, kitiems klausytojams – 50 EUR. Dalyvaujant 2 ir daugiau asmenų iš vienos įmonės, taikome 10 proc. nuolaidą.

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Dalyviams bus išduoti pažymėjimai, metodinė medžiaga, kurią galės naudoti tiesioginiame darbe.

  Platesnė informacija el.paštu agne.kudirkiene@chamber.lt
  , tel. (8 37) 20 34 83.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  Data: 2015-10-07, nuo 09:00 iki 13:30


Skip to content