• Seminaras Kėdainiuose „Ką reikia žinoti apie BDAR interneto svetainėse“

   

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas kartu su rūmų nariu Advokatų profesine bendrija AVOCAD kviečia į seminarą apie Bendrajį duomenų apsaugos reglamentą ir jo veikimą interneto svetainėse.

  APIE LEKTORIŲ: Egidijus Langys Mykolo Romerio Universiteto lektorius, Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos narys, Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris, advokatas, Vilniaus komercinio arbitražo teismo valdybos narys, mediatorius, arbitras. Pagrindinės Egidijaus Langio profesinės veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, korporatyviniai ginčai, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo teisė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai (mediacija, arbitražas).

   

   

   PROGRAMA:

  1. Kas yra asmens duomenys?
  2. Pavojai interneto svetainėse:
   • Slapukai ir jų naudojimas – kodėl tai svarbu?;
   • Teisės į atvaizdą naudojimas ir tvarka;
   • Privatumo politika – ką reikia žinoti ir kaip nesuklysti.
  3. Naujoji Omnibus direktyva.

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams, seminaras NEMOKAMAS

  Seminaro kaina: 20 eur + PVM

   

  Išankstinė registracija – būtina. KPPAR įmones kviečiame registruotis prisijungus per Nario zoną.

  Dalyvių registraciją patvirtinsime el. paštu, atsiųsdami patvirtinimą arba išankstinio apmokėjimo pranešimą. Sąskaitas faktūras išrašysime iškart po renginio.

  Renginyje gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

   

  Jeigu kils klausimų, susisiekite su KPPA rūmų Kėdainių filialo direktore Ramune Gustiene tel. nr. 8 673 20 205 arba el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt

   

  Kadangi rūpinamės Jūsų ir mūsų sveikata, renginyje dalyvauti galima tik turint galimybių pasą.

  Maloniai laukiame Jūsų dalyvaujant!

   

   

  Loading Map....

  Data: 2021-11-25, nuo 13:00 iki 15:00

  Vieta: Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka („Suaugusiųjų skyrius“, III a.), Didžiosios Rinkos a. 11, Kėdainiai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content