• Seminaras Jonavoje „Naujausi Darbo kodekso pakeitimai, Covid-19 pamokos DK kontekste“

  Seminaras skirtas įmonių vadovams bei akcininkams, buhalteriams,finansininkams, personalo specialistams .

  Nuo š. m. rugpjūčio mėnesio 1 d. įsigaliojo nauji Darbo kodekso pakeitimai. Naujienas Jums pristatys Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatas partneris Egidijus Langys. E. Langys yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, teismo mediatorius. Pagrindinės lektoriaus veiklos sritys – konsultacijos įmonių teisės klausimais.

  Antroji seminaro dalis skirta COVID-19 aktualijomis. Su tokio pobūdžio krize, dar nebuvome susidūrę niekas – nei valstybė, nei verslas. Daugeliui tapo neaišku, kaip elgtis sustabdžius arba apribojus veiklas, kaip spręsti su darbo teise susijusius klausimus. O ką daryti, jei negali vykdyti sutartinių įsipareigojimų ir ar karantinas leidžia taikyti force majore aplinkybę? Ar darbuotojams skirti prastovas, o gal atleisti iš darbo? Šiems įvykiams svarbu gebėti tinkamai pasiruošti ir derėtis dėl abiem šalims palankių sąlygų ir sprendimus priimti jaučiant atsakomybę bei solidarumą.

  SEMINARO – DISKUSIJOS PROGRAMA (trukmė 3 val.):

  • Naujausi DK pakeitimai ir jų praktinis veikimas;
  • Nuotolinis darbas – naujiena ar pamiršta darbdavio pareiga?
  • Darbas COVID-19 sąlygomis – ką reikia žinoti;
  • COVID-19 pamokos – ką reikia žinoti darbdaviui.

   

  Seminarą rengia: Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas ir Advokatų profesinė bendrija AVOCAD.

   

  SVARBU: Renginio metu, laikysimės karantino reikalavimų- dalyviai privalo dėvėti apsaugines, veidą dengiančias kaukes, dezinfekuotis rankas, laikytis saugaus 1 m. atstumo (sėdėsime palikdami kas antrą vietą tuščią). Maloniai prašome nevykti į renginį, jeigu jaučiate į peršalimą panašius simptomus. 

   

  Registracija būtina!

  Seminaras skirtas KPPAR nariams.

  Nariams, sumokėjusiems einamųjų metų nario mokestį – seminaras  nemokamas. Kitoms įmonėms bei organizacijoms seminaro kaina 45,00 Eur.

  Loading Map....

  Data: 2020-09-08, nuo 10:00 iki 13:00
  Registracijos pabaiga: 2020-09-07 12:00:00

  Vieta: UAB „Baldai jums“, Fabriko g. 3 (II a.), Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content