• Seminaras Jonavoje: „Darbo teisė. Suminė darbo laiko apskaita”

  Gerbiami finansų, personalo specialistai,

  Dar vieni didelių ir mažų darbų metai pasibaigė. Daug kas padaryta, dar daugiau idėjų sukasi galvose ir jau kuriami ateinančių metų planai. Jūs suteikiate mums galimybes nuolat tobulėti, nestovėti vietoje ir ieškoti vis naujų idėjų savo veikloje. Esame dėkingi jums už tai, kad esate. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB BDO auditas ir apskaita, maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Darbo teisė. Suminė darbo laiko apskaita”.

  Šio seminaro metu klausytojai sužinos naujausias Darbo kodekso ir kitų su darbo santykiais susijusių teisinių aktų naujausius pakeitimus bei jų praktinio taikymo pavyzdžius. Trumpai aptarsime naujosios verslo formos – mažosios bendrijos darbo laiko apskaitos ir darbo užmokesčio niuansus. Didžiausią laiko dalį pateiksime ir analizuosime aktualiausią klausimą – suminę darbo laiko apskaitą, dirbant paromis, pamainomis, tolimųjų reisų vairuotojų darbo laiko apskaitos niuansus. Aptarsime darbo grafikų sudarymo klausimus. Mokymų metu pateiksime ir vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo aktualijas. Klausytojams pateiksime teisinės praktikos pavyzdžių ir atsakysime į klausimus.

  Seminaras skirtas personalo specialistams, įmonių buhalteriams, vykdantiems darbo užmokesčio apskaitą.

  Dienotvarkė:

  12:50 val. Dalyvių registracija

  13:00 val. Seminaras “Darbo teisė. Suminė darbo laiko apskaita” Atsakymai į klausimus, diskusijos. Dalyviams bus išduota seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimai.

  17.00 val. Pabaiga

  Seminaro temos:

  • Patys naujausi darbo kodekso pakeitimai

  • Darbo laiko trukmės ribojimai taikant suminę darbo laiko apskaitą,plačiau išdėstant tolimųjų reisų vairuotojų apskaitą

  • 24 valandas dirbančių darbuotojų darbo laiko apskaitos ypatumai

  • Ataskaitinio laikotarpio parinkimas

  • Darbo užmokesčio skaičiavimas taikant suminę darbo laiko apskaitą.Praktiniai pavyzdžiai

  • Vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo ypatumai. Praktiniai pavyzdžiai

  Seminaro lektorius:

  BDO auditas ir apskaita, UAB mokesčių ir apskaitos konsultantė Jurgita Čepulienė, dirbanti su personalo ir darbo užmokesčio klausimais jau 12 metų. Paskutinius 2 metus nuolat konsultuoja klientus personalo ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus personalo valdymo, darbo teisės, darbo užmokesčio apskaitos temomis. Konsultuoja viešųjų pirkimų, apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2013 m. vasario 21 d., ketvirtadienis 13 val.

  Seminaro vieta:

  Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Jonavos atstovybė, įmonė UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava (II aukšto salėje)

  Seminaras mokamas: KPPAR nariams-80 Lt, kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims-120 Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį. Daugiau informacijos apmokėjimui- prisegtoje anketoje. Maloniai prašome registruotis el. paštu dalia.sinkeviciene@chamber.lt
  , atsiunčiant pridėtą anketą. Iinformacija telefonu 8-679 74343

  Dalyvio anketa 02.21 Jonava.doc

  Data: 2013-02-21, nuo 13:00 iki 17:00


Skip to content