• Seminaras Jonavoje: Aktualūs darbo teisės ir darbuotojų saugos ir sveikatos klausimai

  Seminaras skirtas įmonių darbų saugos, personalo specialistams, buahalteriams, mažų ir vidutinių įmonių atstovams.

  Lektoriai – Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritorinio skyriaus vyr. darbo inspektorės Mantė Ajauskienė ir Zina Grabauskienė”

  Seminaro programa:

  1. Darbo teisė: darbo sutartis-jos sudarymas ir rūšys(terminuota sutartis, sutartis dėl sezoninių darbų, darbas lauko sąlygomis ir kt.); Darbo ir poilsio laiko režimas(darbas švenčių ir poisio dienomis,budėjimas namuose);Suminė darbo laiko apskaita ir jos ypatumai (ypatumai įmonėse,kuriose vyksta nepertraukiamas darbas)

  2. Darbo saugos reikalavimai įmonėse- ar jie vienodi tiek stambiai, tiek smulkiai, su vienu ar keliais darbuotojais įmonei.

  3. Darbdavio atsakomybė už nepareigingą darbuotoją (girtaujantį,piktybiškai nesilaikantį darbo saugos reikalavimų). Kaip išvengti tragiškai besibaigiančių situacijų, kai darbuotojas pats savęs nesaugo.

  4. Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  Renginio vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos atstovybės salė, Fabriko g.3, Jonava LT-55111 (Įmonė UAB Baldai Jums, administracinis pastatas ,II aukšto salėje)

  Dalyviams bus išduoti pažymėjimai .

  Seminaras NEMOKAMAS

  Išankstinė registracija: Apie dalyvavimą seminare prašome pranešti,siunčiant anketą , registracija būtina. el. paštas: dalia.sinkeviciene@chamber.lt
  .

  Telefonas pasiteiravimui 8-679-74343

  Prašome užpildyti seminaro dalyvio anketą (prisegame).

  Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

  REGISTRACIJA BAIGTA

  Data: 2013-09-25, nuo 10:00 iki 13:00


Skip to content