• Seminaras Jonavoje „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės“

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos,  finansų specialistai,

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialas,  kartu su UAB „BDO auditas ir apskaita“ maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose „ 2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės  bei  aktualijos“.

  Šių mokymų metu aptarsime  naujausius mokesčių įstatymų, teisės  aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą.  Aptarsime Pelno mokesčio apskaičiavimo bei deklaravimo naujoves,   PVM įstatymo bei ES reglamentų  pasikeitimus , Brexit įtaką verslo apskaitai, lizingo naujoves, VDU skaičiavimą, dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo tvarką, mokesčių administravimo naujoves,  mokesčių   įstatymus, įskaitant GPM, VSDFV įmokas;

  Atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 –14.00 val.  Seminaras „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės bei aktualijos“ .  Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 –12.00 val.  pertraukėlė

  Dalyviams el. paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti  dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro lektorius:

  UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė, partnerė  Jurgita Čepulienė, dirbanti  personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 17 metų, nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2020 m. spalio 20  d., antradienis.

  Seminaro vieta:

  Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Žeimių g. 9, Jonava, I aukšto skaitykla.

  KPPAR nariams, sumokėjusiems nario mokesčius – seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 50 Eur. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu , išankstinė registracija privaloma. Daugiau informacijos telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime  Jūsų  nurodytu el. paštu  atsiųsdami „užregistruota“ arba  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo  sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus atsiųsta nurodytu el. paštu seminaro dieną. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Išankstinė registracija į seminarą – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.

  Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija yra uždaryta.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

  Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-10-20, nuo 10:00 iki 14:00
  Kaina: 50 EUR
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Vieta: Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka (I aukšto skaitykla), Žeimių g. 9, Jonava


Skip to content