• Seminaras „Išmanioji mokesčių sistema, mokesčių ir apskaitos naujienos bei aktualijos 2016“ rugsėjo 22 d. Jonavoje

  Gerbiami buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Dar vieni pokyčių metai eina į pabaigą. Daug kas padaryta, dar daugiau idėjų sukasi galvose, kuriami ateities planai. Jūs suteikiate mums galimybes nuolat tobulėti, nestovėti vietoje ir ieškoti vis naujų idėjų savo veikloje. Esame dėkingi jums už tai, kad esate. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB BDO auditas ir apskaita, maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose Išmanioji mokesčių sistema, mokesčių ir apskaitos naujienos bei aktualijos 2016″

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos kas laukia įmonių buhalterių po 2016 metų spalio 1 dienos, pradėjus veikti išmaniajai mokesčių sistemai. Aptarsime naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą, darbo kodekso aktualijas, mokesčių administravimą, finansinės atskaitomybės ir konsolidavimo įstatymus, mokesčių įstatymus, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Dienotvarkė:

  08:50 val. Dalyvių registracija

  09:00 val. Seminaras “ Išmanioji mokesčių sistema, mokesčių ir apskaitos naujienos bei aktualijos 2016″,atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:00 -11.15 val. Kavos pertraukėlė

  13:30 val. Pabaiga

  Dalyviams bus išduota seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimai

  Seminaro temos:

  • Išmanioji mokesčių administravimo sistema i. MAS : bendroji informacija apie i. MAS, PVM sąskaitų faktūrų registrų teikimas VMI nuo 2016.10.01 dienos; Važtaraščių ir kitų krovinio gabenimo dokumentų duomenų teikimas VMI nuo 2016.10.01 dienos .

  • Naujausi mokesčių įstatymų pasikeitimai.

  • Darbo kodeksas

  • Verslo apskaitos standartų pasikeitimai.

  Seminaro lektorius:

  BDO auditas ir apskaita, UAB mokesčių ir apskaitos konsultantė Jurgita Čepulienė, dirbanti su personalo ir darbo užmokesčio klausimais jau 14 metų. Paskutinius 4 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2016 m. rugsėjo 22 d., ketvirtadienis

  Seminaro vieta:

  Įmonėje UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salėje. Seminaras mokamas: KPPAR nariams – 35 Eur, kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 45 eur Lt. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu arba el. paštu dalia.sinkeviciene@chamber.lt, atsiunčiant pridėtą anketą. Informacija telefonu 8-679 74343 Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmones kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu. Neatvykus, pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  REGISTRACIJA Į SEMINARĄ BAIGTA

  Data: 2016-09-22, nuo 08:50 iki 13:30


Skip to content