• Seminaras „Civilinės atsakomybės draudimas – kaip teisinių rizikų valdymo priemonė“

  Lapkričio 08 d., 10:00 val. kviečiame į seminarą „Civilinės atsakomybės draudimas – kaip teisinių rizikų valdymo priemonė“, kuris vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

  Su reikalavimu atlyginti žalą susiduria ar rizikuoja susidurti kiekvienas verslo subjektas. Tai gali būti krovinių pervežimo paslaugas teikiantys subjektai, statybų sektoriaus atstovai ar net įmonių vadovai. Jei reikalavimas dėl žalos atlyginimo yra pagrįstas, žalos dydis, kurį reikia atlyginti, gali sukelti net ir asmens nemokumą.  Šią riziką galima suvaldyti turint civilinės atsakomybės draudimo sutartį. Kada tokia sutartis yra privaloma, o kada – rekomenduotina? Kokiais atvejais civilinės atsakomybės draudimas iš vieno ginčo (su nukentėjusiu asmeniu) gali nuvesti prie kito (su draudiku).

   

  Programa:

  – Civilinė atsakomybė – kas tai?

  – Civilinės atsakomybės draudimas: sąvoka, rūšys.

  – Civilinės atsakomybės draudimas – priemonė, padedanti sureguliuoti teisines rizikas, bet galinti sukelti naujas. Kaip to išvengti?

   

  Pranešėja – Ingrida Varanavičė – advokatų profesinės bendrijos LAWCORPUS teisininkė, daugiau nei 11 metų atstovaujanti klientų interesams civilinės teisės srityje, besispecializuojant intelektinės nuosavybės, sutarčių, asmens duomenų apsaugos ir draudimo teisėje, teikianti konsultacijas bei dalyvaujanti ginčų nagrinėjime bei 4 metus dėstanti aukštojo mokslo studentams civilinės teisės tematikomis.

   

  Dalyvavimas renginyje nemokamas.

  Renginys vyks gyvai, Rūmų patalpose, tačiau yra galimybė prisijungti ir per ZOOM.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt arba tel. 8 614 08527

  Loading Map....

  Data: 2023-11-08, nuo 10:00 iki 11:30

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content