• Seminaras „Atliekų tvarkymo aktualijos: įmonėms keliami reikalavimai “

  Atliekų tvarkymas- viena aktualiausių šiandienos aplinkosaugos sričių, kurioje didelė atsakomybė tenka ir įmonėms. Seminaro lektoriai – praktikai, turintys didelę patirtį aplinkosaugos teisės bei atliekų tvarkymo srityse. Renginio metu bus kalbama apie įmonėms keliamus atliekų tvarkymo reikalavimus, skirtingų atliekų srautų tvarkymo specifiką bei supažindinama su šio sektoriaus naujovėmis.

  Taip pat bus pristatyta neseniai įkurta Lietuvos atsakingo verslo asociacija, tęsianti nacionalinio atsakingo verslo įmonių tinklo (NAVĮT) veiklas.

  Seminaro programa prisegama, dalyvavimas seminare yra nemokamas. Prašome pasidalinti šia informacija su savo organizacijų darbuotojais, bei kitomis organizacijomis, kam šis seminaras galėtų būti aktualus.

  Kadangi seminaro dalyvių skaičius ribotas, maloniai prašome į seminarą registruotis iki lapkričio 21 d. elektroniniu paštu lina@ecat.lt
  .

  Siekiant, kad seminaras būtų kuo naudingesnis, prašytume Jūsų registruojantis iš anksto pateikti Jums rūpimus klausimus, kad pranešėjai galėtų į savo pranešimus įtraukti Jums rūpimus dalykus.

  1126_dalyvio-anketa.doc
  Seminaras_imones_Alytus.doc

  Data: 2013-11-26, nuo 13:00 iki 17:00


Skip to content