• Seminaras „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės“ Jonavoje

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos,  finansų specialistai,

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB „BDO auditas ir apskaita“ maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės “.

  Šių mokymų metu aptarsime  naujausius mokesčių įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir apskaitą.  Aptarsime Pelno mokesčio apskaičiavimo bei deklaravimo naujoves,   PVM įstatymo bei ES reglamentų  pasikeitimus , NTM naujoves, nuomos aktualijas, VDU skaičiavimą, dienpinigių ir kitų komandiruočių išlaidų apmokėjimo tvarką, mokesčių administravimo naujoves,  mokesčių   įstatymus, įskaitant GPM, VSDFV įmokas,  atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras „2020 m. mokesčių ir apskaitos naujovės“ Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams e-paštu bus atsiųsta seminaro medžiaga, išduoti  dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro lektorius:

  UAB „BDO auditas ir apskaita“ apskaitos paslaugų vadovė, partnerė  Jurgita Čepulienė, dirbanti  personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 17 metų, nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  KPPAR nariams, sumokėjusiems nario mokesčius- seminaras nemokamas. Kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 50 Eur. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu, registracija privaloma. Informacija   telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu „užregistruota“ arba  sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo  sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus atsiųsta nurodytu e-paštu seminaro dieną. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Loading Map....

  Data: 2020-02-06, nuo 10:00 iki 14:15
  Kaina: 50 EUR
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Vieta: UAB „Baldai jums“, Fabriko g. 3 (II a.), Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content