• Rūmų klubo susitikimas Lietuvos aviacijos muziejuje

  Gerbiami KPPA rūmų nariai,

  maloniai kviečiame Jus kovo 26 d. 15 val. į

  R Ū M Ų K L U B Ą

  Susitikimą Lietuvos aviacijos muziejuje, Veiverių g. 132, Kaune, organizuoja rūmų narys “Rest turas”

  Kelionių organizatorius “REST TURAS” buvo įkurtas daugiau kaip prieš 4 metus, 2009 m. gegužės 20 dieną. Įmonės pavadinimas buvo pasirinktas siejant su būsima veikla – “REST” (iš anglų kalbos žodžio “poilsis”) bei “TURAS” (prancūzų kalbos žodis “tourne” – reiškia “kelionė”). Biuras įsikūręs strategiškai patrauklioje vietoje – Kaune, Kęstučio g. 52.

  2012 metais “REST TURAS” pateko tarp 20 stipriausių TEZ TOUR pardavėjų. Įmonė specializuojasi su turizmo paslaugomis susijusių produktų pardavimo srityje (kelionės, lėktuvų, autobusų bei keltų bilietai, draudimo paslaugos, viešbučių rezervavimas) bei pati organizuoja keliones po Lietuvą ir kitas šalis. Bendrovė stengiasi populiarinti Lietuvą tarp užsienio šalių bei tarp pačių lietuvaičių, todėl dalyvauja įvairiose verslo misijose, kurios padeda užmegzti kontaktus su užsienio partneriais. Dėl puikiai pavykusių organizuotų kelionių po Lietuvą šį kelionių organizatorių pamėgo Kazachstano piliečiai.

  Įdomiausios Rest turo organizuotos ekskursijos po Lietuvą, kurios puikiai tinka kolektyvams: “Kauno senamiesčio paslaptys ir linksmybės”, “Kauno fortai ir požemių vaiduoklai”, “Neatrasti Žemaitijos slėpiniai”, “Benai, plaukiam į Nidą…”, “Padangių sakalai” ir kt.

  Ilgametė darbo patirtis su įvairaus lygio klientais leidžia pasiūlyti keliones nuo pačios paprasčiausios iki individualios išvykos į bet kurią pasaulio vietą, kaip juokaujame –

  Norite? – galime nuskraidinti ir į kosmosą!!!.. , tik kainuos šiek tiek brangiau…

  Kadangi Rest turo direktorė pati šokinėja su parašiutu ir viena iš siūlomų ekskursijų po Kauno regioną yra būtent Aviacijos muziejus ir Pociūnai, kur yra Kauno parašiutininkų klubas, ir sklandytojų bazė, Rūmų klubo susitikimas vyks Lietuvos aviacijos muziejuje.

  Programa:

  1. Ekskursija po Lietuvos aviacijos muziejų.
  2. Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei
  3. Pažintis su įmonės veikla, pristatymas apie keliones

  Prašome registruotis tel.: (8 37) 20 34 83, mob. +37061408527

  arba el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt

  Nauji KPPA rūmų nariai

  VšĮ “ŠEIMOS SVEIKATOS SPRENDIMAI”

  UAB “INNSO”

  Data: 2014-03-26, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content