• Rūmų klubo susitikimas

  Gerbiamieji Kauno PPA rūmų nariai!

  Maloniai kviečiame Jus sausio 30 d.

  15 val. į

  R Ū M Ų K L U B Ą !

  Susitikimas vyks UAB “OMNITEKSAS”, Raudondvario pl. 101, Kaune.

  UAB “Omniteksas” – aukščiausios kokybės inovatyvių trikotažo gaminių gamintojas. Bendrovė specializuojasi kuriant, gaminant ir parduodant aukštos kokybės specialaus apatinio bei lengvo viršutinio trikotažo gaminius, o pastaruoju metu sparčiai vysto nuosavus prekinius ženklus “Natali Silhuette”, “Dressed in Green”, “Thermowave” bei “Pura” ir šioje veikloje kooperuojasi su daugiau nei 20 Lietuvos, Latvijos ir Uzbekijos gamybinių įmonių. Įmonės strategija – gaminti kokybišką trikotažo produkciją, užtikrinant kuo mažesnį poveikį aplinkai ir racionalų gamtos išteklių naudojimą. Įmonė nuolat gerina savo gaminių kokybę ir siekia tarptautinio pripažinimo: įmonėje įdiegta Kokybės vadybos sistema ISO 9001:2000, Aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO 14004:1996, taip pat dauguma įmonės medžiagų ir gaminių yra sertifikuojami ekologiniu Oeko Tex-100 sertifikatu; jau dvejus metus yra Europos bendrijos aplinkosaugos vadybos ir audito sistemos (EMAS) taikymo organizacijų saraše.

  Bendrovė įkurta 2001 metais ir tęsia kojinių bei trikotažo gamintojos “Silva” veiklą, kuri buvo pradėta dar 1928 metais. Visą šį laikotarpį kaupta gamybinė patirtis, kai kurie pastatai ir dalis įrangos kūrybingai naudojama dabartinėje veikloje.

  Ekskursijos po gamybines patalpas metu turėsite galimybę pamatyti visą trikotažo produktų gamybos procesą: trikotažo mezgimą, dažymą ir taurinimą, gaminių kūrimą, konstravimą, sukirpimą, siuvimą, pakavimą ir pardavimą (fabriko parduotuvėje). Pamatysite, kokia tai sudėtinga, aukštos kvalifikacijos ir kūrybiškumo reikalaujanti gamyba.

  Kviečiame Jus susipažinti su aukščiausios kokybės inovatyvių drabužių gamintoja UAB “OMNITEKSAS”

  Ateikite, tai puiki proga pabendrauti neformalioje aplinkoje, susipažinti su naujais Kauno PPA rūmų nariais.

  Visi dalyviai renkasi UAB “Omniteksas” hole (aštuonių aukštų pastato pirmame aukšte), Raudondvario pl. 101, Kaunas. Įėjimas iš Brastos g. pusės (kitoje gatvės pusėje autobusų parkas). Automobilius paliekame Brastos gatvėje.

  Prašome registruotis tel.: (8 37) 20 34 83, mob. +37061408527 arba el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt

  Data: 2013-01-30, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content