• Rūmų klubas MB „MFurniture“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai sausio 25 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą, kuris vyks MB „MFurniture“ (Sakalų g.15, Kaunas). 

  MB „MFurniture“ savo veiklą pradėjo 2013 m., kaip korpusinių baldų gamintojai. Bendrovė specializuojasi nestandartinių baldų interjerui gamyboje tiek iš plokščių, tiek iš natūralios medienos. Pagrindiniai įmonės gaminiai: prieškambario, virtuvės, miegamojo, svetainės, viešbučių, vaiko kambario bei kiti baldai. MB „MFurniture“ taip pat teikia patalpų matavimo, baldų projektavimo, baldų montavimo paslaugas.

  Bendrovė tiki, kad stilius turi būti atidžiai subalansuotas tarp funkcijos ir komforto. Jų kruopščiai gaminami baldai ir kiti namų interjero sprendimai yra įgyvendinami atsižvelgiant į novatoriškas dizaino koncepcijas, kokybiškas medžiagas bei technologiškai pažangius gamybos procesus.

  Siekdama efektyvinti savo veiklą, įmonė planuoja sukurti elektroninę produktų, paslaugų parduotuvę bei jos duomenis integruoti į kasdienius įmonės vykdomus procesus.

  Šiandien, savo intensyvaus tobulėjimo, profesionalumo, kūrybiškumo bei atidumo detalėms dėka, įmonė gali didžiuotis turėdama gausų klientų ratą.

  Įmonės moto : „Pagaminsime bet kokį baldą, kokį tik galite įsivaizduoti.”

   

  PROGRAMA:

  1. Naujų KPPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei
  2. Ekskursija po įmonės gamybines patalpas
  3. Bendravimas neformalioje aplinkoje

   

   Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, labai prašome renginyje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Saugokime vieni kitus! Dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Loading Map....

  Data: 2023-01-25, nuo 15:00 iki 17:00
  Registracijos pradžia: 2023-01-03 00:00:00
  Registracijos pabaiga: 2023-01-23 00:00:00

  Vieta: MFurniture, Sakalų g.15, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content