• Rūmų klubas

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir

  Rūmų narys AB “KAUNO GRŪDAI”

  spalio 26 d. 15 val. maloniai Jus kviečia į Rūmų klubą

  Susitikimas vyks AB “Kauno grūdai”, H. ir O. Minkovskių g. 114

  Kauno mieste įsikūrusi įmonė AB “Kauno Grūdai” yra viena didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimu užsiimančių bendrovių Lietuvoje. Nuo XIX a. istoriją menanti įmonė yra ir viena moderniausių bei pažangiausių šalyje. Įmonėje vystomi verslai apima visą gamybos grandinę – nuo lauko iki stalo.

  Įmonių grupę “KG Group” sudaro grūdų ir paukštininkystės verslų portfeliai. AB “Kauno Grūdai” plėtojami verslai: miltų ir jų produktų verslas, greitai paruošiamų makaronų verslas, augalininkystės verslas, kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslas, naminiams gyvūnams skirtų produktų verslas, veterinarinės farmacijos verslas, žaliavų prekybos verslas. “KG Group” paukštininkystės verslo portfelį sudaro: šviežios mėsos verslas, mėsos pusgaminių ir gaminių verslas, šalutinių gyvūninių produktų, verslas ir nuosavos mažmenos verslas (mažmeninės prekybos tinklas).

  “KG Group” turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje. Lietuvos ir įmonės vardas yra garsinamas tarptautinėse parodose, bendradarbiaujant su įvairių šalių įmonėmis, parduodant produkciją į tolimiausius kraštus. AB “Kauno Grūdai” produkcija eksportuojama į daugelį šalių. Dalyvaudama įvairiose tarptautinėse parodose įmonė ne tik pristato Lietuvą, joje gaminamus produktus, bet ir pelno apdovanojimus.

  Įmonė taip pat prisideda prie Lietuvos žemės ūkio plėtros bei Lietuvos ūkininkų švietimo. Kasmet organizuojamos lauko dienos ūkininkams – “Grūdo kelias”, kuriose šalies ūkininkai turi puikią galimybę susipažinti su naujausiomis augalininkystės technologijomis, dalintis gerąja praktika. AB “Kauno Grūdai”, sėkmingai plėtojanti veterinarinės farmacijos verslą tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje, siekia kelti veterinarijos gydytojų kompetenciją: konsultuoja didžiųjų ūkių bei veterinarijos klinikų veterinarijos gydytojus, kasmet rengia beveik pusę tūkstančio įvairių specialistų pritraukiantį renginį – “Vet Congress Lithuania”.

  PROGRAMA

  14:30 Svečių pasitikimas

  15:00-15:20 Naujų KPPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei

  15:20-16:00 “KG Group”, AB “Kauno grūdai” pristatymas

  16:15 Ekskursija į malūną

  Būtina išankstinė registracija iki spalio 24 d. mob. tel. 8 614 08527 arba el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt

  Nauji KPPA rūmų nariai

  UAB “Go Distributions” UAB “B-NOVO Technologies”
  UAB “Avevera” UAB “Erudas”
  AB “Liteksas” MB “Efekto grupė”
  Mariaus Krajausko IDV Agnės Kadišaitės IDV

  Data: 2016-10-26, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content