• Rūmų klubas

  Gerbiamieji Kauno PPA rūmų nariai,

  kviečiame į R Ū M Ų K L U B Ą!

  Susitikimas vyks spalio 28 d. 15 val. AB “LIFOSA”,

  Juodkiškio g. 50, Kėdainiai

  AB “Lifosa” įsikūrusi Kėdainiuose – Lietuvos geografiniame centre. Čia praeina svarbios šalies automagistralės, tarp jų tarptautinė automagistralė “Via Baltica”, su kitais didžiaisiais šalies miestais bei uostu jungia geležinkelio linijos. Į bendrovę nutiesta geležinkelio atšaka, kuria gaunamos žaliavos, taip pat geležinkeliu išvežama didžioji dalis pagamintos produkcijos. Bendrovės teritorijoje geležinkelio tinklo bendras ilgis – 18 kilometrų. Bendras užimamas plotas – 292 hektarai.

  Pagrindinė bendrovės produkcija yra azoto – fosforo trąša – diamonio fosfatas (DAP), kurio gamybai reikalingos fosforo rūgštis bei sieros rūgštis gaminamos bendrovėje. Fosforo rūgšties gamybos proceso metu išsiskiriantis fluoras sugaudomas ir utilizuojamas perdirbant į aliuminio fluoridą. Iš fosforo rūgšties taip pat gaminami priedai pašarams – monokalcio fosfatas. Kokybiška produkcija ir patogi AB “Lifosa” geografinė padėtis (neužšąlantis Klaipėdos uostas – atviri vartai į pasaulio rinkas) sąlygojo, kad didžiausią produkcijos dalį bendrovė eksportuoja.

  Nuo 2000 metų sieros rūgšties gamybos metu išsiskirianti technologinė šiluma naudojama bendrovės bei Kėdainių miesto objektų šildymui. 2007 metais bendrovėje įdiegus HRS (Heat Recovery System), panaudojant atliekinius šilumos šaltinius, pagaminama apie 250 mln. kWh elektros energijos, iš kurių apie 50 mln. kWh tiekiama į šalies elektros energijos tinklą. Miestui tiekiama apie 100 tūkst. MWh šilumos.

  Programa:

  1. Naujų KPPA rūmų narių pasveikinimas ir jų prisistatymas rūmų bendruomenei
  2. Pažintis su įmonės veikla, lankymasis muziejuje
  3. Ekskursija po įmonės “gipso kalnus”
  4. Bendravimas neformalioje aplinkoje

  Kaina vienam asmeniui – 20 Lt. Pinigai bus skirti transporto išlaidoms. Autobusas 14 val. pajudės nuo KPPAR.

  Prašome registruotis tel.: (8 37) 20 34 83, mob. +37061408527

  arba el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt

  Nauji KPPA rūmų nariai:

  MB “PRAMONĖS INŽINERIJA”IĮ “ALINOS ARTELĖ”UAB “VADASIGA”UAB “PRINTELA”VšĮ “AMERICAN ENGLISH SCHOOL”

  Data: 2014-10-28, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content