• Rūmų klubas

  Gerbiamieji KPPA rūmų nariai,

  Maloniai kviečiame Jus lapkričio 25 d. 15 val. į

  R Ū M Ų K L U B Ą

  Susitikimas vyks AB “ACHEMA”, Jonalaukio km., Ruklos sen., Jonavos raj.

  AB “Achema” – didžiausia azotinių trąšų gamintoja Baltijos šalyse ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje, šiais metais skaičiuoja jau 50-uosius savo veiklos metus. Bendrovė daugiau nei 80 proc. savo gaminamos produkcijos eksportuoja į Vakarų ir Vidurio Europos šalis, Skandinaviją ir yra viena didžiausių Lietuvos eksportuotojų. Likusi dalis atitenka Lietuvos ir Baltijos šalių žemės ūkiui, kur bendrovės gaminiai užima didžiausią trąšų rinkos dalį.

  Šiemet AB “Achema” atidaryti 2 nauji agregatai, į kuriuos investuota per 30 mln. eurų. Tai vienintelis šalyje Oro skaidymo blokas, gaminantis dujinį švarų azotą, dujinį technologinį deguonį, skystą argoną, azotą ir deguonį. Taip pat moderniausios technologijos leis gaminti ir daugeliui sveikatos priežiūros įstaigų itin svarbių produktų – medicininį deguonį, azoto suboksidą, medicininį azotą, medicininę angliarūgštę, medicininį sintetinį orą. Azoto rūgšties cechas – antrasis svarbus naujas technologinis objektas, šiemet atidarytas “Achemoje” ir didžiausias pagal savo investicijų dydį. Iš azoto rūgšties bendrovėje gaminamos amonio salietros (AN), kalcio amonio salietros (KAN) ir karbamido amonio salietros vandens tirpalas (KAS) trąšos.

  Šiuo metu bendrovėje dirba per 1440 žmonių, o vidutinis atlyginimas siekia 1187 eurų ir viršija vidutinį Lietuvos atlyginimų vidurkį. Nuo 2013 m. spalio prie AB “ACHEMA” vairo – fizikinės chemijos magistro laipsnį turintis Ramūnas Miliauskas, skaičiuojantis 13 metų darbo patirtį bendrovėje. AB “ACHEMA” apyvarta siekia apie 512 mln. eurų, o metinė trąšų gamyba – daugiau kaip 2 mln. tonų.

  PROGRAMA:

  1. Ekskursija po gamyklą, pažintis su įmonės veikla.
  2. Naujų KPPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei
  3. Bendravimas neformalioje aplinkoje

  Kaina vienam asmeniui – 7 Eur.

  Pinigai bus skirti transporto išlaidoms. Autobusas 14 val. pajudės nuo KPPAR.

  Būtina išankstinė registracija iki lapkričio 23 d.

  tel.: (8 37) 20 34 83, mob. +37061408527

  arba el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt

  Nauji KPPA rūmų nariai

  “Docinta”, UAB “Zeraida”, UAB
  “Mano konsultantas”, UAB “Copyprint”, UAB
  “Arsta”, UAB “Batų namai”, MB
  “Lauksva”, UAB “Sakret LT”, UAB
  “Renesa”, UAB “Diara”, IĮ

  Data: 2015-11-25, nuo 15:00 iki 18:00


Skip to content