• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Vitae litera“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai spalio 25 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „Vitae litera“ (Savanorių pr. 137, Kaunas).

            

  UAB „Vitae litera“ – leidykla, veikianti nuo 1997 m. ir darbus pradėjusi nuo mokslinės literatūros leidybos, o tam labai reikėjo spaudos mažu tiražu. 2008 m. veiklą pradėjo „TUKa“ – spaustuvė, orientuota į skaitmeninės, personalizuotos spaudos sprendimus pagal poreikį.

  „TUKa“ spausdina įvairias knygas, žurnalus bei kitus leidinius, spaustuvėms ir reklamos agentūroms teikia knygų įrišimo paslaugas, tačiau spaustuvės stiprybė – kietviršio gamyba. Per dieną gali būti pagaminta net iki 1 000 knygų kietu viršeliu. Atsižvelgiant į šiuolaikinės leidybos rinkos dinamiką ir didėjančius skaitytojų lūkesčius, tai labai vertingas privalumas.

  Modernios ir pažangios technologijos, profesionalų komanda, aukšti kokybės standartai leidžia leidyklai ir spaustuvei konkuruoti tarptautinėje rinkoje.

             

  „Vitae Litera“ leidykla ir „TUKa“ spaustuvė yra puikus efektyvaus leidybos ir spaudos verslo pavyzdys. Įmonė yra ne tik technologiškai pažangi, bet ir lanksti, tad gali patenkinti net reikliausių klientų pageidavimus.

       

  Su „Vitae litera“ ir „TUKa“ leidybos ir spaudos idėjos tampa realybe!

  Programa:

  • Kauno PPA rūmų prezidento Zigmanto Dargevičius sveikinimas.
  • Nario pažymėjimo įteikimas naujiems nariams. (Naujų narių trumpi prisistatymai rūmų bendruomenei).
  • Ekskursija po spaustuvės patalpas.
  • Neformalus bendravimas prie kavos puodelio.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Data: 2023-10-25, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: UAB „Vitae litera“, Savanorių pr. 137, Kaunas

  Loading Map....

  Data: 2023-10-25, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: UAB „Vitae litera“, Savanorių pr. 137, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content