• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Naujasis Nevėžis“

   Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai balandžio 27 d., ketvirtadienį, 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „Naujasis Nevėžis“ (Jiesios g.2, Ilgakiemis, Kauno raj.).

  UAB „Naujasis Nevėžis“ – viena didžiausių sausų pusryčių ir užkandžių gamintojų Baltijos šalyse,  geriau žinoma kaip prekinis ženklas „oho!“. 1991 m. įmonė buvo įkurta Kauno rajone, Ilgakiemio kaime. Gamina 500 skirtingų receptūrų – saugių, kokybiškų ir autentiškų produktų, atitinkančių vartotojų poreikius.  Įmonės produkcija eksportuojama  daugiau nei į 50  šalių.

  Nuoseklų darbą ir didelę atsakomybę prieš vartotojus užtikrina kokybės, maisto saugos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal ISO 9001, ISO 14001, BRCGS Food Safety,  RA, Halal, Fairtrade reikalavimų laikymąsi  įmonėje.  Darbuotojų požiūris ir darbas leidžia išlaikyti aukštą kokybės ir maisto saugos  kultūros lygį. Įmonės darbuotojai kasmet dalyvauja tarptautinėse maisto ir gėrimų parodose, tokiose kaip „Gulfood“ (JAE), „Coex Food week“ (Pietų Korėja), „Sial Paris“ (Prancūzija), „Sial China“ (Kinija), „Anuga“ (Vokietija) ir verslo misijose.

  UAB „Naujasis Nevėžis“ sukurti produktai dažnai tampa nugalėtojais įvairiuose konkursuose.  2022 metais įmonė buvo apdovanota už žirnių traškučius bei gavo apdovanojimą „Sukurta Kauno rajone 2022“ vidutinių ir stambių įmonių grupėje. Žirnių traškučiai buvo pripažinti inovatyviu gaminiu parodoje „Sial Paris“ ir gavo vietą novatoriškų produktų stende.

  Sausi pusryčiai, medaus skonio žiedeliai su zefyriukais „Beach party“, pelnė geriausio metų gaminio apdovanojimą.

   Programa:

  • Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  • Ekskursija po gamybines patalpas.
  • Bendravimas neformalioje aplinkoje.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

   

  Loading Map....

  Data: 2023-04-27, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Naujasis Nevėžis, Jiesios g.2, Ilgakiemis

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content