• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Maksima“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vasario 21 d., trečiadienį, 15 val. kviečia narius į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks įmonėje „Maksima“ (Palemono g. 1B, Kaunas).

  UAB „Maksima“ – privataus kapitalo, lietuviška šeimos įmonė, jau 32 metus gaminanti ir tiekianti rinkai įvairių talpų ir formų plonasienes pakuotes iš polipropileno, kurios skirtos maisto produktų pakavimui (mėsos ir pieno pramonės gaminiams, vaisiams, medui ir pan.) bei buitinės chemijos gaminių pakavimui (dažams, glaistams, druskai ir kt.).

  Pakuotė yra svarbi, bet kurio prekės ženklo dalis, todėl klientams siūloma galimybė rinktis skaidrią ar spalvotą, dekoruotą ir nedekoruotą pakuotę, kuri vėlesniuose etapuose gali būti lengvai perdirbama. UAB „Maksima“ pakuotė pasiekia klientus 27 pasaulio šalyse, nuo Pabaltijo iki tolimosios Australijos.

  Kadangi gaminama pakuotė turi būti ne tik kokybiška, bet ir saugi, nuo 2013 metų įmonė išlaiko aukščiausio lygio BRCGS pakavimo medžiagų standarto reikalavimų atitiktį. Darbuotojų atsakomybė leidžia išlaikyti įmonėje aukštą produkto saugos kultūros lygį.

  2017m. įmonės „Maksima“ gaminama pakuotė buvo įvertinta Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimu „Metų pakuotė“.

  Kasdieninėje veikloje UAB „Maksima“ siekia būti patikimu tiekėju maisto ir kitų produktų gamintojams, užtikrinant savalaikį kokybiškos ir saugios plastikinės pakuotės tiekimą, kurti vertę savo įmonei ir garsinti Lietuvos vardą.

  Programa:

  1. Kauno PPA rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus sveikinimas. Nario pažymėjimo įteikimas naujiems nariams. (Nauji nariai trumpai prisistato Rūmų bendruomenei).
  2. Ekskursija po gamybines patalpas.
  3. Neformalus bendravimas prie kavos puodelio.

   

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija. Dėl riboto vietų skaičiaus iš įmonės gali dalyvauti vienas asmuo.

  Registracija vyksta iki vasario 20 d. (imtinai)

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Loading Map....

  Data: 2024-02-21, nuo 15:00 iki 17:00
  Registracijos pradžia: 2024-02-02 00:00:00
  Registracijos pabaiga: 2024-02-20 00:00:00

  Vieta: UAB „Maksima“, Palemono g. 1B, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content