• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Lietuviškas midus“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 22 d., trečiadienį, 15:00 val. kviečia narius į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „Lietuviškas midus“ (Trakų g. 9, Stakliškės, Prienų raj.)

  „Lietuviškas Midus“ – ilgametes gėrimų gamybos tradicijas puoselėjanti įmonė, įsikūrusi vidury Lietuvos, mažame ir jaukiame Stakliškių miestelyje. Įmonės istorija prasidėjo 1889 m., kai Stakliškėse buvo pastatyta unikali alaus darykla. Vienas iš seniausių ir žinomiausių įmonės gaminių yra „Stakliškių“ midus, kurio gamyba prasidėjo 1959 m.

           

  Midus yra vienas seniausių alkoholinių gėrimų. Tai fermentuotas medaus alkoholinis gėrimas, kurio gamyba primena vyno gamybos procesus, o gėrimo stiprumas pasiekia net 14~15 proc.

  Sujungus meilę medui ir ilgametę patirtį gaminant fermentuotus gėrimus, „Lietuviškas Midus“ tapo viena didžiausių gamyklų Šiaurės Europoje, gaminančių alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus panaudojant medų. Natūralios žaliavos, natūralūs fermentacijos ir distiliacijos procesai, natūralus medus – įmonės stiprybės, kurias puoselėja jau daugelį metų.

  UAB „Lietuviškas midus“ savo svečiams organizuoja ekskursijas ir degustacijas. Kviečia apsilankyti neseniai restauruotame, XIX a. buvusios alaus daryklos „Gintaras“ salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus.

      

   

  Programa:

  1. Kauno PPA rūmų prezidentas Zigmanto Dargevičiaus sveikinimas.

  2. Nario pažymėjimo įteikimas naujiems nariams (nauji nariai trumpai prisistato Rūmų bendruomenei).

  3. Ekskursija po gamybines patalpas. Turėsite galimybę išgirsti midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatyti ankstesniųjų laikų midaus gėrimo indus.

  4. Neformalus bendravimas prie kavos puodelio.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Renginyje dalyvių skaičius ribojamas, tad registracija bus tvirtinama tik vienam asmeniui nuo įmonės. Iš anksto dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Loading Map....

  Data: 2024-05-22, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: UAB „Lietuviškas midus“, Trakų g. 9, Stakliškės

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content