• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Ekofrisa“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai lapkričio 23 d., trečiadienį, 14 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubo susitikimą, kuris vyks UAB „Ekofrisa“, Prienų raj.

  UAB Ekofrisa – viena iš pagrindinių  grikių ir kitų Lietuvoje auginamų kruopų kultūrų perdirbėjų Baltijos šalyse. Įmonė tiesiogiai superka grūdus iš Lietuvos ūkininkų ir perdirba į kruopas, dribsnius ir miltus. Savo veiklą UAB Ekofrisa pradėjo 2003 m. Prienų rajone prie Šilavoto kaimo. Įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas prekių kokybei ir saugai, o nuo 2007 m. įmonei suteiktas VšĮ „Ekoagros“ sertifikatas, leidžiantis gaminti ekologišką produkciją. Įmonė perdirba 10 000 t. grikių per metus. Įmonės misija – gaminti ir teikti rinkai sveikus produktus, būti grikių ambasadoriais pasaulyje.

  UAB Ekofrisa didžiąją dalį produkcijos eksportuoja daugelį pasaulio šalių: Vokietija, D.Britaniją, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Belgiją, Kroatiją, Švediją, Čekiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, JAV, Australiją, Azijos šalis.

  Įmonei labai svarbus gamybos proceso ekologiškumas ir paliekamas pėdsakas aplinkai: Elektra veiklai yra gaunama iš įmonės teritorijoje esančių saulės baterijų parkų; Gamybos procesui garas ir patalpų šildymas išgaunamas deginant perdirbimo metu gautas šiukšles – nekondicinių grikių lukštus.

  PROGRAMA:

  • Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  • Ekskursija po gamybos patalpas.
  • Bendravimas neformalioje aplinkoje.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Kilus klausimų galite kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr. : +370 680 27800

  Susitikimas vyks UAB „Ekofrisa“, Plento g. 39, Naraukelio km., Šilavoto sen., Prienų raj.

     

  Map Unavailable

  Data: 2022-11-23, nuo 14:00 iki 17:00

  Vieta: „Ekofrisa“, Plento g. 39,Naraukelio km., Šilavoto sen, Prienų r.

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content