• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Daumantai LT“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 25 d., trečiadienį, 14 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą!

  Susitikimas vyks UAB „Daumantai LT“ (A. Mickevičiaus g. 1., Daukšių k., Kėdainių r. sav.)

   

  UAB „Daumantai LT” – viena moderniausių ir didžiausių pagardų gamybos įmonių Baltijos regione. Bendrovė vertinama už produktų kokybę, inovacijas, skaidrumą, tarptautinį bendradarbiavimą bei aktyvią bendruomeninę veiklą.

  1991 m. įkurta įmonė, veiklą pradėjo nuo prekybos ir buvo pirmoji Kėdainiuose atidariusi maisto prekių parduotuvę. Modernios, pasaulinius standartus atitinkančios gamyklos pagrindu tapo 1996 m. paprasčiausiame dubenyje suplaktas pirmasis „Daumantų“ majonezas. Per keletą metų gaminių liniją papildė pomidorų padažų bei kečupų receptai ir jau 2000 m. per parą gamykloje buvo pagaminama 45 tonos majonezo ir 15 tonų pomidorų padažų.

   

  Šiandien įmonė gamina daugiau nei 200 skirtingų pavadinimų majonezų, padažų, kečupų, prieskonių mišinių ir kitokių produktų. Kasmet augančios eksporto apimtys įmonei aktyviai atveria Skandinavijos, Vokietijos, Prancūzijos, Artimųjų Rytų rinkas. Stipriausiai užsienyje konkuruoja Lietuvoje gaminamos ekologiškos linijos produktai. Lietuvoje „Daumantų“ gaminiai taip pat turi tvirtas pozicijas savo kategorijose, o „Tradicinis“ pomidorų padažas net dešimt kartų yra pelnęs „Populiariausios prekės“ nugalėtojo vardą.

  2018 m., šaliai minint valstybės šimtmetį, UAB „Daumantai LT“ buvo paskelbta nugalėtoja specialioje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigtoje nominacijoje „Už tvarų verslą/100-mečio įmonė“.

   

  PROGRAMA:

  1. Ekskursija po gamybines patalpas.
  2. Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  3. Bendravimas neformalioje aplinkoje.
  Loading Map....

  Data: 2022-05-25, nuo 14:00 iki 16:00

  Vieta: UAB „Daumantai LT“, A. Mickevičiaus g. 1., Daukšių k.

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content