• Rūmų bendruomenės klubas UAB „Admen Baltic“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai sausio 23 d., antradienį, 15:00 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „Admen Baltic“ (R.Kalantos g.49 K, Kaunas).

  „Admen“ – tai didžiausių reklamos gamybos įmonių grupė Baltijos šalyse, veikianti jau 32-us metus, teikia reklamos projektavimo ir gamybos paslaugas. Įmonė nuolat ieško naujų sprendimų, kurie atitiktų žmonių mėgstamas tendencijas, elgseną bei žinias. Per daugiau nei 30 veiklos metų „Admen“ žengdami kartu su reklamos inovacijomis įgyvendino tūkstančius įvairiausių projektų, patikrino daugybę kūrybinių sprendimų ir savo atsakomybe pelnė klientų pasitikėjimą.

  „Admen“ gamina: skaitmeninius reklamos ekranus, tūrines raides, šviesdėžes, reklaminius pilonus, reklamas ant automobilių, įvairią nestandartinę reklamą.

  Kodėl „Admen“? Todėl, kad visada užtikrina aukščiausią gaminių kokybę, yra vertinami klientų ir partnerių; turi platų gaminių asortimentą, gali pagaminti ne tik paprastus standartinius, bet ir sudėtingus nestandartinius gaminius; klientai gali gauti viską iš vieno gamintojo, gali sumontuoti „Admen“ specialistų suprojektuotą ir pagamintą gaminį, ne tik gamina technologijas, bet ir jas kuria, todėl gali rasti optimaliausius technologinius sprendimus.

     

    

  „Admen“ grupės įmonės:

  „Admen“: pagrindinė veiklos sritis – eksportas. Strategiškai patogioje vietoje – Lietuvoje – įsikūrusi atstovybė reklamos paslaugas įgyvendina bet kurioje Europos Sąjungos ar Rytų šalyse.

  „Admen Baltic“: didžiausia reklamos gamybos įmonė Baltijos šalyse. Atstovybės įsikūrusios Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

  „Admen Baltic“ SIA: Rygoje įsikūrusi reklamos projektavimo ir gamybos įmonė aptarnauja visą Latvijos rinką – dirba ir su standartiniais, ir su unikaliais projektais, išskirtinį dėmesį skiria reklamos technologijų atrankai bei klientų aptarnavimui.

  Renginio programa:

  • Kauno PPA rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus sveikinimas. Nario pažymėjimo įteikimas naujiems nariams.  (Nauji nariai trumpai prisistato Rūmų bendruomenei.)
  • Ekskursija po gamybines patalpas.
  • Neformalus bendravimas prie kavos puodelio.

   

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Loading Map....

  Data: 2024-01-23, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Admen, R. Kalantos g. 49 K, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content