• Rūmų bendruomenės klubas UAB „A grupė“ (Jonavoje)

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kovo 27 d., trečiadienį, 15 val. kviečia narius į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „A grupė“ (Ruklos g. 14, Jonava).

  UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, veikiantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai.

  Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lininių, puslininų, medvilninių audinių audimas, audinių apdaila, lininių gaminių, miegamojo, virtuvės, stalo, vaikų rūbų ir aksesuarų, vonios reikmenų siuvimas.

  Kasmet plėsdama savo veiklą, bendrovė diegia naujoves ir plečia savo asortimentą audiniais iš kanapinių, vilnonių ir perdirbtų sintetinių pluoštų. Nuo 2021 metų įmonė siūlo skaitmeninio marginimo ant lygių lininių audinių paslaugą. Nuo 2023 metų įmonė siūlo puslininių gobeleninių audinių asortimentą, kuris išsiskiria gerosiomis lino savybėmis ir tvirtumu. Užsakovui pageidaujant įmonė gali pagaminti jo pasirinkto dydžio (modelio) gaminius, išausti individualaus dizaino audinius.

        

  UAB „A grupė“ daugiau kaip 60 proc. produkcijos eksportuoja į užsienio šalis. Produkcija ypač populiari Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose pasaulio šalyse.

  Įmonė dalyvauja įvairiose namų tekstilės ir audinių parodose tokiose kaip: Maison&Object, Premiere Vision, bei „Heimtextil“.

  Programa:

  1. Kauno PPA rūmų prezidento Zigmanto Dargevičiaus sveikinimas. Nario pažymėjimo įteikimas naujiems nariams. (Nauji nariai trumpai prisistato Rūmų bendruomenei).

  3. Ekskursija po gamybines patalpas.

  4. Neformalus bendravimas prie kavos puodelio.

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Loading Map....

  Data: 2024-03-27, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: „A grupė“, Ruklos g. 14, Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content