• Rūmų bendruomenės klubas „Danspin“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai rugsėjo 27 d., trečiadienį, 15 val. kviečia į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks UAB „Danspin“, Danų g. 10, Andrušaičių k., LT-60162 Raseinių r.

  Raseinių rajone įsikūrusi tekstilės bendrovė „Danspin“ yra puikus pavyzdys, kad santvarkų sandūroje griuvęs ūkis gali vėl atsirasti – tarsi iš niekur. Ant sunykusių fermų griuvėsių atsirado galingas tekstilės fabrikas, nors tokios krypties verslo šiuose kraštuose niekada nebuvo. UAB „Danspin“ Andrušaičių kaime įsikūrė 2002 metais.

           

  UAB „Danspin“ – tai Danijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – natūralios vilnos ir sintetinių pluoštų paruošimas, karšimas – verpimas ir kiliminių  siūlų gamyba. Įmonėje veikia 20 gamybos linijų, kuriose dirba virš 420 darbuotojų. Bendrovė gamina verpalus pagal aukščiausius kokybinius reikalavimus. Čia suverpti siūlai virsta kilimais. Galutinė verpalų tarnavimo vieta tai privatūs namai, viešbučiai, kruiziniai laivai ar net lėktuvai.

  Kodėl Lietuvoje mažai kas žino apie šią gamyklą? Nes visi užsakovai ir tiekėjai išsibarstę po pasaulį. Iš čia verpalai važiuoja į Ameriką, Angliją, Kiniją ir daugelį Europos valstybių.

  Vilna į gamyklą keliauja iš Naujosios Zelandijos, Islandijos, Kinijos, Mongolijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Anglijos ir kitų pasaulio šalių. Per parą perdirbamas vilnos kiekis yra nukerpamas nuo daugiau kaip 10 tūkstančių avių.

  „Danspin“ ne tik gamina verpalus, bet ir kuria naujus gaminius, siūlo naujas idėjas kilimų gamintojams.  Įmonė palaiko tiesioginius ryšius ir bendradarbiauja su daugeliu kilimų fabrikų Europoje. Tiesa, kai kas šią bendrovę žino ir Lietuvoje. Verpalų čia gali gauti ugdymo įstaigos ar menininkai savo kūrybiniams sumanymams realizuoti. Tai – geranoriška pagalba, skirta tam, kad nė viena gera idėja ir iniciatyva nebūtų užgniaužta.

  UAB „Danspin“  vizija – būti tarp 3 geriausių pasaulio kiliminių verpalų gamintojų.

   

   

   

   

   

  PROGRAMA:

  1. Naujų KPPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei
  2. Ekskursija po gamybines patalpas
  3. Bendravimas neformalioje aplinkoje

   

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Papildoma informacija el. paštu: laima.bytautiene@chamber.lt arba tel. 8-680 27800

  Loading Map....

  Data: 2023-09-27, nuo 15:00 iki 17:00
  Registracijos pradžia: 2023-09-06 00:00:00
  Registracijos pabaiga: 2023-09-27 00:00:00

  Vieta: UAB „Danspin“, Danų g. 10, Andrušaičių k.

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content