• Rūmų bendruomenės klubas „ibis Styles Kauno centro“ viešbutyje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 15 val. kviečia narius į Rūmų bendruomenės klubą! Susitikimas vyks „ibis Styles Kauno centro“ viešbutyje (Vytauto pr. 25, Kaunas).

  Pačioje Kauno širdyje, ant Nemuno kranto, vienas pasaulyje pirmaujančių viešbučių tinklas „ACCOR“ gegužės 11 d.  atvėrė naują „ibis Styles Kaunas Centre“ viešbutį. Keliautojai jau gali mėgautis išskirtine patirtimi bei kūrybiškais „ibis Styles“ dizaino sprendimais.

  Miesto centre, netoli Nemuno krantinės (Vytauto prospektas 25) įsikūręs 9 aukštų viešbutis atveria nuostabius Kauno centrinės dalies ir žalių apylinkių vaizdus. Viešbutis talpina 82 kambarius, konferencijų salę, restoraną ir terasos barą viršutiniame aukšte.

  Pilnai renovuoto viešbučio interjeras buvo sukurtas remiantis krepšinio leitmotyvu, įkvėptu Kauno gyventojų meilės sportui ir šalia esančios „Žalgirio“ arenos, kurioje įsikūrusi legendinė „Žalgirio“ krepšinio komanda.

               

  Kiekvienas „ibis Styles“ viešbutis išsiskiria unikaliu dizainu, paremtu tradicija, istorija ar vietos kultūra. Siekiama, kad viešnagė svečiams suteiktų nepamirštamų įspūdžių bet kuriame pasaulio mieste.

  Ant viešbučio stogo įrengta apžvalgos terasa su restoranu ir baru atveria kvapą gniaužiančius miesto vaizdus. Tai vienintelė vieta Kaune, kur lankytojai gali mėgautis tokiu panoraminiu vaizdu kartu su gardžiais gėrimais ir patiekalais. Miesto senamiestis ir „Žalgirio“ arena lengvai pasiekiami, todėl tai puiki vieta apsistoti tiek norintiems pažinti turtingą Kauno kultūros ir architektūros paveldą, tiek sporto aistruoliams.

  UAB „Doriteksas“ – nepriklausomas viešbučių operatorius, kuriantis partnerystę su viešbučių savininkais ir instituciniais investuotojais. 2012 m. bendrovės prezidentas Donetas Karčiauskas atidarė pirmąjį „ibis“ prekės ženklo viešbutį Baltijos regione – „ibis Kaunas Centre“ viešbutį. Šį viešbutį bendrovė sėkmingai valdo iki šiol.

  „Accor“ yra pirmaujanti pasaulyje viešbučių ir svetingumo verslo grupė, kuriai priklauso daugiau nei 5400 objektų ir 10 000 maitinimo vietų 110 šalių. Grupė turi vieną įvairiausių ir visiškai integruotų ekosistemų svetingumo industrijoje, apimančią prabangius ir aukščiausios klasės prekių ženklus, vidutinio lygio ir ekonomiškus pasiūlymus, unikalias gyvenimo būdo koncepcijas, pramogų ir naktinio gyvenimo vietas, restoranus ir barus, privačias rezidencijas, nuomojamą būstą, durininko paslaugas, bendradarbystės erdves ir kt. „Accor“ turi apie 300 000 darbuotojų visame pasaulyje. Bendrovės lojalumo programa ALL – „Accor Live Limitless“ – daugiau nei 65 mln. narių suteikia galimybę kasdien naudotis įvairiomis premijomis, paslaugomis ir patirtimis. Vykdydama iniciatyvas „Planet 21 – Acting Here“, „Accor Solidarity“, „RiiSE“ ir „ALL Heartist Fund“, grupė siekia prisidėti prie verslo etikos, atsakingo turizmo, aplinkos tvarumo, bendruomenės įsitraukimo, įvairovės ir įtraukumo skatinimo. Įkurta 1967 m., „Accor SA“ būstinė yra Prancūzijoje ir viešai listinguojama „Euronext“ Paryžiaus vertybinių popierių biržoje ir OTC rinkoje JAV.

  Programa:

  • Naujų Kauno PPA rūmų narių pasveikinimas bei jų prisistatymas rūmų bendruomenei.
  • Ekskursija po viešbučio patalpas.
  • Bendravimas neformalioje aplinkoje.

   

  Norintiems dalyvauti, būtina išankstinė registracija.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis kontaktais: Laima Bytautienė el. p.: laima.bytautiene@chamber.lt, tel. nr.: +370 680 27800

  Loading Map....

  Data: 2023-08-30, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: ibis Styles Kaunas Centre, (Vytauto pr. 25, Kaunas

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content