• Regiono lyderių forumas „Kaunas 4.0“

  Ar Kaunas pasirengęs 4.0 pramonės revoliucijai? Kaip pagauti jos bangą, o ne būti nuplautam? Kaip sėkmingai įveikėme 3.0 pramonės revoliucijos pamokas? Kurie Kauno įvaizdžio lūžiai kuria prielaidas modernaus miesto plėtrai?

  Apie tai bus diskutuojama regiono lyderių rudens forume, kurį rengia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei britų savaitraščio “The Economist” partneris Lietuvoje žurnalas IQ. Forumas “Kaunas 4.0” vyks spalio 19 d. Kaune, KTU “Santakos slėnyje”.

  Pranešimą apie ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkius skaitys “Biotechpharma” valdybos pirmininkas Vladas Algirdas Bumelis. UAB “Orion Asset Management” generalinis direktorius Ramūnas Baranauskas klaus, ar patikėsime pinigus dirbtiniam intelektui. Kodėl greitkelį Vilnius-Kaunas netrukus vadinsime išmaniuoju keliu, pasakos Lietuvos kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Egidijus Skrodenis. Apie Kauno plėtrą ir įvaizdžio lūžius kalbės Kauno m. vicemeras Povilas Mačiulis ir miestų rinkodaros ekspertas Marius Vaupšas. “Rail Baltica” postūmį Kaunui komentuos AB “Lietuvos geležinkeliai” generalinio direktoriaus pavaduotojas Karolis Sankovski.

  Dalyvauti forumo veikloje ir diskusijose kviečiami regiono verslo lyderiai, centrinės ir regiono valdžios, akademinės bendruomenės, žiniasklaidos atstovai.

  Rūmų nariams dalyvavimas forume nemokamas. Kitiems dalyviams kaina – 100 eurų.

  Vietų skaičius ribotas. Registracija vyks iki spalio 2 d. el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  . Papildoma informacija tel. 8 614 08 527.


  Kaunas konf 2017 – programa.pdf

  Data: 2017-10-19, nuo 12:00 iki 16:00


Skip to content