• Projekto „Pramonės ir verslo problemų matematinio sprendimo klinika“ pristatymas

  Maloniai kviečiame į verslo informacinę popietę

  Projekto “Pramonės ir verslo problemų matematinio sprendimo klinika” pristatymas

  Renginys vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  K. Donelaičio g. 8, Kaune

  2017 m. vasario 9 d. 15 val.

  Dalyvavimas nemokamas

  Tikslas – padėti verslininkams spręsti problemas, taikant matematinius metodus.

  Kas gali pateikti užduotis? Pramonės, prekybos, verslo, medicinos ir kt. įmonės. Bet kuri problema, kuri gali būti aprašyta kiekybiškai, statistiškai ar matematiniu modeliu, gali būti pateikta organizatoriams. Pateikiant problemą, nebūtina ją suformuluoti matematiškai. Organizatoriai iš pateiktųjų problemų atsirinks tas, kurias galima aprašyti matematiškai.

  Kaip viskas vyksta? Pirmiausia įmonės pateikia organizatoriams problemą. Organizatoriai nusprendžia, ar problema gali būti sprendžiama tyrimų grupėje. Tuomet paruošiamas problemos matematinis aprašymas. Paruoštą sprendimo paieškai matematinę problemą organizatoriai suderina su įmone – problemos pateikėja. Po aptarimo kitas etapas yra matematinės problemos – projekto paruošimas tyrimų grupei, kuri dirba savaitės trukmės matematinio sprendimo klinikoje. Savaitės pabaigoje vyksta pristatymai, užsakovui pateikiamas problemos sprendimas. Sudėtingu atveju nurodomi problemos sprendimo etapai. Įmonei pageidaujant, užtikrinamas konfidencialumas.

  Kas dalyvauja? KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto mokslininkai ir doktorantai, taikomosios matematikos ir didžiųjų verslo duomenų analitikos studijų programų magistrantai, kviestiniai mokslininkai ir doktorantai iš kitų Lietuvos ir užsienio universitetų. Labai pageidautina, kad pirmąją ir paskutinę tyrimų savaitės dieną dalyvautų ir įmonės, pateikusios problemą – užduotį, atstovai.

  Trumpai apie sukauptą patirtį. KTU MGMF matematikai turi ilgametę matematikos taikymų finansuose, draudime, medicinoje, mechanikoje, didžiųjų verslo duomenų analitikoje ir t.t. patirtį. Mokslininkai nuolat dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose. Pastaraisiais metais jaunieji matematikos mokslininkai stažavosi Oksfordo, Dublino universitetuose organizuojamose matematikos taikymų pramonės, verslo, kriminalistikos ir kt. problemų sprendimo tarptautinėse tyrėjų grupėse.

  Nuo 2016 metų MGMF yra Industrinės matematikos Europos konsorciumo narė. Daugiau apie mus: http://ktu.lt/mgmf/

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  arba tel. 8 614 08527

   

  Data: 2017-02-09, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content