• Praktinis seminaras: Koučingas kaip bendradarbiavimo santykių kūrimo įrankis

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2012-09-25 10 val. kviečia į praktinį seminarą “Koučingas kaip bendradarbiavimo santykių kūrimo įrankis”

  Neretai savo srities profesionalai, aukštą kompetenciją demonstruojantys pardavimų, gamybos ar darbo organizavimo srityse vadovai susiduria su klausimu – kaip savo žinias ir patirtį perteikti komandai, kaip “užkrėsti” iniciatyvumu bei noru imtis atsakomybės, kaip užtikrinti, kad kolektyvas susitelktų bendram tikslui ir noriai vykdytų pavestas užduotis.

  Seminaras naudingas esamiems ar būsimiems įmonių bei padalinių vadovams, personalo skyriaus darbuotojams, besirūpinantiems įmonių ar įstaigų kolektyvų psichologine atmosfera, darbo efektyvumu, susitelkimu bei motyvacija.

  Šis seminaras puikiai papildys jau turimus bei suteiks naujų nedirektyvaus vadovavimo, delegavimo bei komandinio darbo organizavimo įgūdžių, pasitelkiant alternatyvius koučingo įrankius.

  Seminaro tikslai:

  1. Supažindinti su koučingo samprata bei pritaikymu, sprendžiant bendravimo su darbuotojais bei tarp darbuotojų klausimus

  2. Suteikti efektyvesnio vadovavimo bei delegavimo įrankius

  3. Padėti spręsti klausimus susijusius su žema darbuotojų iniciatyva

  4. Suteikti galimybę praktiškai išbandyti koučingą seminaro metu

  5. Leisti suvokti savo jau turimus bendravimo įgūdžius ir numatyti jų sėkmingo pritaikymo galimybes darbe bei už jo ribų.

  Seminaro programa:

  1. Praktiniai koučingo metodika paremti individualūs bei grupiniai užsiėmimai.

  2. Seminaro dalyvių bei lektoriaus grįžtamasis ryšys

  Seminaro trukmė 3 val. 30 min. su 15 min. pertrauka.

  Vietų skaičius ribotas iki 10 asmenų.

  Seminaro kaina: 90 Lt (PVM 0%)

  Seminaro lektorius – Artiomas Šabajevas, ICF sertifikuotas koučingo specialistas, komandų sutelkimo seminarų autorius ir vedėjas, Baltijos Koučingo Centro lektorius.

  Seminaras vyks Kauno PPA rūmų salėje K.Donelaičio g. 8, Kaune

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Regsitracija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  tel. 8 37 229212

  Data: 2012-09-25, nuo 10:00 iki 13:30


Skip to content