• Praktinis renginys: SEO dirbtuvės ne SEO specialistams

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2013 m. kovo 22 d. (penktadienį) 09:00 val. kviečia į praktinį renginį:

  SEO dirbtuvės ne SEO specialistams

  Pirmasis toks renginys Kaune! Tai praktinės SEO (search engine optimization – optimizavimas paieškos sistemoms) dirbtuvės (workshop) ne SEO specialistams, bet rinkodarininkams, verslininkams ir tinklapių kūrėjams, kurie nori patys įsigilinti į visą SEO procesą ir išmokti patys atlikti SEO tyrimą bei optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms. Programoje įtrauktas tiek vidinis (on-site), tiek išorinis (off-site) optimizavimas. Po renginio dalyviai sugebės patys optimizuoti svetaines, o neturintys tam laiko arba noro, žinos ko reikalauti iš firmų, optimizuojančių klientų svetaines.
  Renginio dalyviai, vadovaujami SEO specialistų, patys renginyje optimizuos savo tinklapius. Todėl visi dalyvaujantys turėtų atsinešti savo kompiuterius, galinčius prisijungti prie bevielio interneto tinklo (Wi-Fi).
  Po renginio dalyviai turės darbų sąrašą savo programuotojui, turinio kūrėjui ir rinkodarininkui.

  Renginio programa
  08:30 – 09:00 Atvykimas, dalyvių registracija

  09:00 – 11:00 Teorija apie SEO – vietoje įvado

  11:00 – 11:15 Kavos pertrauka

  11:15 – 13:15 SEO tyrimas (savo ir konkurentų tinklapių)

  13:15 – 14:00 Pietūs

  14:00 – 16:00 Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO)

  16:00 – 16:15 Kavos pertrauka

  16:15 – 18:15 Išorinė svetainės optimizacija (off-site SEO)

  Renginio vedėjai

  Renginį veda Webconsulting interneto rinkodaros konsultantas Vladas Sapranavičius, turintys 13 metų patirtį interneto rinkodaros srityje (daugiau apie Vlado patirtį skaitykite http://www.webconsulting.lt/apie-mane/
  ) ir kompanijos SEM.lt specialistė Rasa Urbonaitė
  . Ji yra baigusi rinkodaros studijas JK ir sukaupusi nemažą patirtį dirbdama su didžiausių Lietuvos tinklapių ir el. parduotuvių optimizavimu. Be to, Rasa rašo SEO tema į SEM.lt tinklaraštį
  .

  Dirbtuvių dalyvių atsiliepimai

  “SEO dirbtuvės – įdomiausia ir labiausiai atsipirkusi investicija į mokymus – sekančią dieną po dirbtuvių ėmėmės darbų, kurių rezultatus jau galime išmatuoti. Tai tikrai toks renginys, kurį galima rekomenduoti visiems.”
  Tadas Jeršovas
  , UAB “Lukla” vadovas

  “SEO dirbtuvės buvo vienas iš aktualiausių, naudingiausių ir labiausiai patikusių mokymų šiais metais. Atvykdami turėjome teorinį pagrindą, tačiau šios dirbtuvės aiškiai ir suprantamai parodė kaip įmonė gali matyti, matuoti ir kontroliuoti SEO rangovų atliekamus veiksmus. Bet kurioje įmonėje turi būti bent kažkiek apie tai suprantantis žmogus, o tam gali pakakti ir vienų tokių SEO dirbtuvių.”
  Mindaugas Skersys, UAB “Jaukurai
  ” Rinkodaros projektų vadovas

  “Jūsų organizuotos SEO dirbtuvės buvo vienas iš nedaugelio renginių, kuomet lektoriai noriai dalinosi savo know-how neturėdami baimės, kad bus atiminėjama jų duona.
  Informacijos, net ir nepirma karta susidūrusiems su SEO, buvo tikrai daug, nuo pakankamai paprastos ir nesudėtingos, iki tokios kuri buvo aiški tik tam tikrų specifinių žinių turintiems, tačiau viskas buvo pateikta aiškiai ir struktūrizuotai. Seminaro metu labai šauniai kiekvienam pagelbėjo papildoma komanda tiek pastabomis, tiek praktine pagalba.
  Rekomenduoju kiekvienam kuris nors karta yra kūręs ir/ar palaiko bent vieną internetinę svetainę.”
  Evaldas Dargužas
  , VRS WPI žiniasklaidos agentūros direktorius

  “SEO dirbtuvės pateisino mano lūkesčius 100%. Ypatingai naudingas buvo praktinis seminaras. Nors šiek tiek žinių jau turėjau, bet seminare daug kas tapo aiškiau, suprantamiau. Sukauptomis žiniomis sėkmingai naudojuosi reklamuodamas savo internetinę parduotuvę.”
  Viktoras Bobinas, UAB “Floristas” (florisima.lt
  ) direktorius

  Seminaras vyks Kauno PPA rūmų salėje, K.Donelaičio g. 8, Kaune.

  Dalyvio mokestis: 590 Lt + PVM
  Į kainą įskaičiuotas vienos dienos seminaras, pietūs ir kavos pertraukos.

  Kviečiame registruotis kuo anksčiau ir gauti 10% nuolaidą iki kovo 7 d.!

  Dalyvių skaičius – 20.

  Seminaro dalyviams bus išduoti pažymėjimai bei dalomoji medžiaga.

  Prašome užpildyti dalyvio anketą.

  Registracija. Apie dalyvavimą seminare prašome pranešti el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  arba tel. 837 203483.

  Jusų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7) arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmones kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant

  Dalyvio anketa 03.22.doc

  Data: 2013-03-22, nuo 09:00 iki 18:15


Skip to content