• Personalo valdymo įrankiai: mikroklimato ir įsitraukimo matavimo naujovės

  Maloniai kviečiame į verslo informacinę popietę

  Personalo valdymo įrankiai:

  mikroklimato ir įsitraukimo matavimo naujovės

  Renginys vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

  K. Donelaičio g. 8, Kaune

  2016 m. gruodžio 7 d. 14 val.

  Darbuotojų motyvacija, įsitraukimas ir bendras organizacijos mikroklimatas tampa vis svarbesniais veiksniais siekiant organizacijos tikslų. Neuromokslas žengia į pagalbą įmonių vadovams, atskleisdamas, kas iš tiesų skatina žmogų veikti ir daro įtaką sprendimų priėmimui. Pasirodo, nepaisant kultūrinių, amžiaus ir lyties skirtumų, visi žmonės reaguoja į tuos pačius socialinius veiksnius ir reaguoja vienu iš dviejų būdų: įsitraukia arba atsitraukia.

  FITIN specialistų sukurta mikroklimato, motyvacijos ir darbuotojų įsitraukimo tyrimo metodika, paremta minėtais neuromokslo atradimais, padeda vadovams atsakyti į klausimus, kas iš tiesų motyvuoja darbuotojus ilgalaikėje perspektyvoje, kodėl komandos formavimo renginiai ar sporto klubo abonementai ne visuomet padidina darbuotojų motyvaciją ir įsitraukimą. Vadovai gauna detalią ataskaitą, į kokius socialinius veiksnius ir kuriuo būdu (įsitraukdami ar atsitraukdami) reaguoja jų darbuotojai, ir rekomendacijas – ką daryti, kad darbuotojų įsitraukimas ir motyvacija žymiai sustiprėtų.

  Renginio metu pristatysime FITIN mikroklimato tyrimo instrumentą bei pasidalinsime esminėmis įžvalgomis, sukauptomis atliekant mikroklimato, motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus Lietuvos įmonėse.

  Pranešėja – dr. Rūta Klimašauskienė FITIN personalo valdymo konsultantė. Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Vadovams padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ar kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės, ir kokias motyvacines priemones pasirinkti, kad stiprėtų darbuotojų vidinė (ilgalaikė!) motyvacija. Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organizacinės ir grupių terapijos.

  Renginys nemokamas. Trukmė apie 1,5 val.

  Papildoma informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  arba tel. 8 614 08527


  Data: 2016-12-07, nuo 14:00 iki 15:30


Skip to content